Kolorowanki Online - koloruj online
   KolorowankiDoDruku.pl - zobacz
gry-dladzieci.pl

Kolorowanki, drukowanki... 1333

Dziewczyna Pebbles

Dziewczyna Pebbles

Jest to córka Freda z bajki dla dzieci. Na początku w Polsce nosił tytuł ten serial Między nami Jaskiniowcami oparty na sitcomie The Honeymooners.

Oglądana: 3242 razy
Drukowana: 1003 razy

Bamm Bamm Rubble

Bamm Bamm Rubble

Pokolorować możemy postać z tej bajki. Głównymi bohaterami są tutaj Flinstonowie. Fred - który pracuje w kamieniołomach. Jego żona Wilma oraz córka Pebbles. Posiadają także dinozaura o imieniu Dino. Drugą rodziną są Rubble. Barney - pracownik kamieniołomu oraz jego żona Betty i syn Bamm Bamm, który widniej ena obrazku tej kolorowanki do drukowania. Posiadają także dinozaura Hoppy.

Oglądana: 2508 razy
Drukowana: 676 razy

Goryl z dzieckiem w dżungli

Goryl z dzieckiem w dżungli

Opowiada on historię małego dziecka, którzy rodzice zmarli, a on został wychowany przez dżunglę w szczególności przez goryle i inne małpki. Dzięki temu pojął wiele różnego rodzaju zdolności. W szczególności był bardzo zwinny i bardzo silny. Nie raz te cechy charakteru były mu potrzebne aby przetrwać w dżungli. Tarzan poznaje swoją miłość Jane w której się zakochuje ze wzajemnością.

Oglądana: 1771 razy
Drukowana: 304 razy

Postać Asteriksa

Postać Asteriksa

W bajce o Galach występują następujące postacie: Asteriks, Obeliks i jego piesek Idefiks oraz Panoramiks - który robi przerózne mikstury jest on druidem. Jego mikstury dają nadludzką moc to właśnie dzięki niej wioska opiera się Rzymianom. Oprócz tych głównych bohaterów mamy także trochę mniej znanych które pojawiły się czy to w filmie czy też serialu animowanym dla dzieci. Należą do nich: Asparanoiks - który jest wodzem tej wioski, Kakofoniks - jest on sędziom oraz nauczycielem. Długowieczniks - najstarszy mieszkaniec wioski. Tenautomatiks - jest kowalem w wiosce. Ahigieniks - jest sprzedawcą na targu sprzedaje ryby i inne skorupiaki jak i też Pneumatiks, Dobromina, Jelołsabmarina, a także Pani Długowieczniksowa oraz Pani Tenautomatiksowa.

Oglądana: 1394 razy
Drukowana: 168 razy

Rzymianie z bajki

Rzymianie z bajki

Komiks o Galach został stworzony przez René Goscinny'ego oraz Alberta Uderzo. Opowiada on przygodę o dzielnych Galach, którzy mieszkają w pewnej wiosce, która jako jedyna nie jest podbita w całej Galii przez Juliusza Cezara. Pierwszy raz komiks pojawił się w gazecie "Pilote" 29 października 1959 roku.

Oglądana: 1741 razy
Drukowana: 235 razy

Kowboj z bajki dla dzieci

Kowboj z bajki dla dzieci

Postać została stworzona przez francuskiego pisarza René Goscinny'ego i belgijskiego rysownika Morrisa. Lucky Luke jest najszybszym rewolwerowcem na Dzikim Zachodzie. Walczy ona ze złymi braćmi Dalton. Zawsze wtedy gdy próbują coś ukraść w szczególności próbują rabować banki. Kowboj jest tam gdzie być powinien i nie dopuszcza on do ataku. Stróż prawa ma swojego konia o imieniu Jolly Jumper który jest bardzo inteligentny. Posiada także pieska o imieniu Bzik. Pierwszy komiks z przygodami bohaterów powstał w 1946 roku.

Oglądana: 1854 razy
Drukowana: 225 razy

Motylki i krrecik

Motylki i krrecik

Nasza postać uwielbia inne zwierzątka każdy w lesie się z nim koleguje. Lubi nie tylko te duże zwierzęta ale również motyle, które cały czas koło niego latają i pomagają mu jak to jest tylko możliwe.

Oglądana: 3418 razy
Drukowana: 868 razy

Praca w ogrodzie

Praca w ogrodzie

Ogór wymaga dużo pracy trzeba go plewić aby nie było w nim chwastów jak i też podlewać w nim kwiatki i warzywa, które zasadziliśmy. Tak właśnie postępuje postać z naszej bajki dla dzieci w każdym wieku.

Oglądana: 2925 razy
Drukowana: 842 razy

Krecik Śpi pod niebem

Krecik Śpi pod niebem

Obrazek przedstawia nam główną postać która ucięła sobie drzemkę pod jasno świecącym księżycem. Osoby które udzieliły głosu w Polsce tej bajki to: Piotr Borowiec, Jerzy Rosołowski, Andrzej Chudy oraz Krzysztof Mielańczuk. NAsz bohater jako maskotka udał się także w kosmos z załogą promu Endeavour w jego ostatnią misję STS-134.

Oglądana: 1587 razy
Drukowana: 236 razy

Bohater z bajki i taczka

Bohater z bajki i taczka

Z czeskiego nazwa to Krtek są to filmy animowane dla dzieci, które zostały stworzone przez Zdenka MIlera. Postać z bajki powstała w 1957 roku. Producent nie chciał wzorować się na Disneyu gdzie były różne zwierzątka chciał stworzyć zupełnie inne i tak powstał właśnie krecik. Możemy go oglądać w ponad 60 różnych krajach. Ostatnioą serią jest Krecik i Autoko który cieszył się bardzo dużą popularnością.

Oglądana: 1774 razy
Drukowana: 306 razy

Pojazd z Zordów

Pojazd z Zordów

Tutaj widzimy kolejny pojazd jaki pomaga naszym bohaterem podczas walki ze złem. Składa się z dość dużej ilości elementów. Postaraj się pomalować je wszystkie jak najlepiej tylko potrafisz.

Oglądana: 971 razy
Drukowana: 83 razy

Motocykl z serialu dla młodzieży

Motocykl z serialu dla młodzieży

Fabuła opowiada o grupie nastolatków którzy pod przebraniem walczą ze złem. Mają do tego specjalne uzbrojenie oraz do dyspozycji Zordów czyli wielkie maszyny bojowe. Które mają wielką moc. Działają samodzielnie jak również mogą się one łączyć i mieć jeszcze większą siłę ognia. Tutaj mamy w tej kolorowance właśnie jeden taki pojazd do pokolorowania.

Oglądana: 1527 razy
Drukowana: 259 razy

Pliki Cookie

2010 © Drukowanka.pl   | Pliki Cookies | Kontakt