Kolorowanki Online - koloruj online
   KolorowankiDoDruku.pl - zobacz

Kolorowanki Bajki do wydrukuKowboj z bajki dla dzieci

Kowboj z bajki dla dzieci

Postać została stworzona przez francuskiego pisarza René Goscinny'ego i belgijskiego rysownika Morrisa. Lucky Luke jest najszybszym rewolwerowcem na Dzikim Zachodzie. Walczy ona ze złymi braćmi Dalton. Zawsze wtedy gdy próbują coś ukraść w szczególności próbują rabować banki. Kowboj jest tam gdzie być powinien i nie dopuszcza on do ataku. Stróż prawa ma swojego konia o imieniu Jolly Jumper który jest bardzo inteligentny. Posiada także pieska o imieniu Bzik. Pierwszy komiks z przygodami bohaterów powstał w 1946 roku.

Ogladana: 1944 razy
Drukowana: 232 razy

Motylki i krrecik

Motylki i krrecik

Nasza postać uwielbia inne zwierzątka każdy w lesie się z nim koleguje. Lubi nie tylko te duże zwierzęta ale również motyle, które cały czas koło niego latają i pomagają mu jak to jest tylko możliwe.

Ogladana: 3535 razy
Drukowana: 881 razy

Praca w ogrodzie

Praca w ogrodzie

Ogór wymaga dużo pracy trzeba go plewić aby nie było w nim chwastów jak i też podlewać w nim kwiatki i warzywa, które zasadziliśmy. Tak właśnie postępuje postać z naszej bajki dla dzieci w każdym wieku.

Ogladana: 3010 razy
Drukowana: 850 razy

Krecik Śpi pod niebem

Krecik Śpi pod niebem

Obrazek przedstawia nam główną postać która ucięła sobie drzemkę pod jasno świecącym księżycem. Osoby które udzieliły głosu w Polsce tej bajki to: Piotr Borowiec, Jerzy Rosołowski, Andrzej Chudy oraz Krzysztof Mielańczuk. NAsz bohater jako maskotka udał się także w kosmos z załogą promu Endeavour w jego ostatnią misję STS-134.

Ogladana: 1650 razy
Drukowana: 238 razy

Bohater z bajki i taczka

Bohater z bajki i taczka

Z czeskiego nazwa to Krtek są to filmy animowane dla dzieci, które zostały stworzone przez Zdenka MIlera. Postać z bajki powstała w 1957 roku. Producent nie chciał wzorować się na Disneyu gdzie były różne zwierzątka chciał stworzyć zupełnie inne i tak powstał właśnie krecik. Możemy go oglądać w ponad 60 różnych krajach. Ostatnioą serią jest Krecik i Autoko który cieszył się bardzo dużą popularnością.

Ogladana: 1859 razy
Drukowana: 311 razy

Pojazd z Zordów

Pojazd z Zordów

Tutaj widzimy kolejny pojazd jaki pomaga naszym bohaterem podczas walki ze złem. Składa się z dość dużej ilości elementów. Postaraj się pomalować je wszystkie jak najlepiej tylko potrafisz.

Ogladana: 1010 razy
Drukowana: 83 razy

Motocykl z serialu dla młodzieży

Motocykl z serialu dla młodzieży

Fabuła opowiada o grupie nastolatków którzy pod przebraniem walczą ze złem. Mają do tego specjalne uzbrojenie oraz do dyspozycji Zordów czyli wielkie maszyny bojowe. Które mają wielką moc. Działają samodzielnie jak również mogą się one łączyć i mieć jeszcze większą siłę ognia. Tutaj mamy w tej kolorowance właśnie jeden taki pojazd do pokolorowania.

Ogladana: 1583 razy
Drukowana: 260 razy

Kolorowanka Ciekawski George

Kolorowanka Ciekawski George

Tym razem postać naszej małpki zaciekawiona jest latającymi motylkami. Fajna kolorowanka dla dziewczyn i chłopców.

Ogladana: 3873 razy
Drukowana: 874 razy

Kolorowanka z Czerwonym Kapturkiem

Kolorowanka z Czerwonym Kapturkiem

Scena przedstawia nam postać wilka, który zjadł już babcię, leży w łóżku i czeka na dziewczynkę aby ją również zjeść.

Ogladana: 2486 razy
Drukowana: 294 razy

Wiecej takich kolorowanek:

malowanki odlotowe agentki, malowanki toy story, malowanki tarzan, malowanki nemo, malowanki transformers, malowanki asterix obelix, malowanki power ranger, malowanki krecik, pokemon, świnka peppa, czerwony kapturek, elmo
Pliki Cookie

2010 © Drukowanka.pl   | Pliki Cookies | Kontakt