Kolorowanki Online - koloruj online
   KolorowankiDoDruku.pl - zobacz

Kolorowanki zima do wydrukuJazda na sankach

Jazda na sankach

Dzieci uwielbiają kiedy pada śnieg. Zobacz jak dzieci zjeżdżają na sankach ze stromej górki. Jest to dość prosta malowanka zarówno dla chłopców jak i też dziewczyn.

Ogladana: 9813 razy
Drukowana: 3165 razy

Dziewczynka z bałwankiem

Dziewczynka z bałwankiem

Ta dziewczyna dopiero co skończyła lepić swojego bałwanka zobacz jak będzie wyglądać obrazek jeżeli go pokolorujesz i nadasz mu trochę kolorów.

Ogladana: 11619 razy
Drukowana: 4425 razy

Mikołaj i dzieci

Mikołaj i dzieci

Do pomalowania mamy dwójkę dzieci wraz z mikołajem z dużą brodą. Zachęcamy wszystkie dzieci do malowania takich kolorowanki kredkami czy też farbkami po jej uprzednim wydrukowaniem z naszej strony.

Ogladana: 5740 razy
Drukowana: 1693 razy

Dziewczynki z kulą śnieżną

Dziewczynki z kulą śnieżną

Tym razem dużą kulę śniegu postanowiły ulepić dziewczynki, jedna starsza druga młodsza jej w tym pomaga. Jeżeli obrazek Ci się spodobał możesz go wydrukować ze strony drukowanki i pokolorować.

Ogladana: 8357 razy
Drukowana: 2658 razy

Lepienie bałwanka

Lepienie bałwanka

Chłopak postanowił ulepić dużego bałwanka, jednak jak widać ta kula go przerosła i do pomocy przy turlaniu poprosił swojego pieska. Kolorowanka czeka już na Was do drukowania.

Ogladana: 3589 razy
Drukowana: 722 razy

Zimowy dzień

Zimowy dzień

Na tym obrazku widzimy w oddali domek do którego zmierza chłopak z dziewczyną, którzy na swoich sankach ciągną zmęczonego pieska w kubraczku dzięki któremu jest mu cieplutko.

Ogladana: 15429 razy
Drukowana: 7576 razy

Lepienie bałwana

Lepienie bałwana

Dzieci umówiły się na lepienie dużego bałwanka. Dzięki Tobie obrazek ten zyska kolorów jeżeli tylko zdecydujesz się na na jego kolorowanie dowolnymi przyborami jak kredki czy też farbki albo pisaki.

Ogladana: 15948 razy
Drukowana: 7323 razy

Jazda na sankach

Jazda na sankach

Dzieci mają trochę wolnego dlatego też postanowiły się wybrać na sanki aby trochę pozjeżdżać sobie z górki na pazurki. Jeżeli spodobała Ci się ta malowanka to możesz ją wydrukować

Ogladana: 7322 razy
Drukowana: 2510 razy

Kolorowanka z bałwankiem

Kolorowanka z bałwankiem

Do pomalowania mamy tutaj kolejny obrazek na którym znajdziemy bałwanka, którego możemy pokolorować. Wcześniej należy wydrukować obrazek ze strony, nic to oczywiście nie kosztuje.

Ogladana: 9446 razy
Drukowana: 4244 razy

Wiecej takich kolorowanek:

sanki, kolorowanki bałwan, domki, kolorowanki z bałwanem, dom, ze świętym mikołajem, domy, świety mikołaj, świąteczna choinka, malowanki zima, karmnik dla ptaków, kolorowanki mikołaj
Pliki Cookie

2010 © Drukowanka.pl   | Pliki Cookies | Kontakt