Värityssivut pöllön talolle

„The Owl House” to amerykański serial animowany stworzony przez Danę Terrace, którego premiera odbyła się na kanale Disney Channel w styczniu 2020 roku. Serial opowiada historię nastoletniej dziewczyny o imieniu Luz, która odkrywa portal do innego świata, gdzie magia jest rzeczą powszechną. Tam spotyka Edę, czarownicę, która zostaje jej mentorką, i Kinga, małego demona. Luz, mimo że nie ma naturalnych zdolności magicznych, postanawia zostać czarownicą i w tym celu uczęszcza do Tytułowej Sowy, szkoły magii. Serial jest chwalony za swoje postacie, animację i progresywną reprezentację LGBTQ+.

Pöllötalo lapsille

Pöllötalo värityskirja lapsille tulostettavaksi
Tehtävänäsi on värittää satuhahmo. Maalaa tämä nainen hyvin tarkasti, äläkä yritä ylittää viivoja.

Pöllön koti pikkulapsille

Tulostettava värityskirja Owl's House pienimmille lapsille
Rakkaus ja ystävyys ovat hyvin tärkeitä asioita elämässä. Osoitamme sen kiinnostuksellamme, sanoillamme ja teoillamme. Voimme myös esittää sen muodossa....

Pöllö talo lapsille

Owl House värityskirja lapsille tulostettavaksi
Pöllötalossa on kyse taikuudesta ja hahmojen mielenkiintoisista seikkailuista. Kuvassa olevat ovat juuri tekemässä jotain mielenkiintoista. He näyttävät teleportanneen....

Satuhahmot tanssivat

Värityskirja Satuhahmot tanssi tulostettava lapsille
Nämä satuhahmot menivät yhdessä diskoon. He pukeutuivat ihaniin mekkoihin ja tekivät kauniita kampauksia. Sinun tarvitsee vain keksiä ja valmistella ne...

Pöllötalon keijutyttö

Värityskirja Pöllö House satu tyttö tulostettava lapsille
Pöllötalo on satu täynnä fantasiaa, taikuutta ja erilaisia vitsejä. Sankarittarella on jopa hassut silmälasit, joissa on tekosilmät. Sen täytyy olla...

Owl House satuhahmo

Tulostettava värityskirja Owl House Fairy Tale Character
Pöllötalon satu ei voi olla täydellinen ilman pöllöä. Tämä sankaritar pitää hallussaan kaunista ja jaloa pöllöä. Niistä puuttuu kuitenkin hieman väriä. Nappaa väriliidut...

KATEGORIAT

Tulostettava värityskirja Pöllö House Poika

Pöllötalon poika

Tällä pojalla näyttää olevan tänään hyvä päivä. Katso hänen suurta tyytyväisyyttään. Miksi luulet hänen olevan niin onnellinen? Tee...
DIsney's Baikia Owl House tulostettava värityskirja

Disneyn pöllötalo

Sarja kertoo teinien elämästä. He asuvat maagisessa valtakunnassa. Maalaa hahmot fantastisella ja maagisella tavalla. Pidä hauskaa

Tiedot

 1. Ensi-ilta: Pierwszy odcinek serialu miał premierę 10 stycznia 2020 roku.
 2. Luoja: Dana Terrace, były reżyser i storyboarder seriali takich jak „Gravity Falls” i „DuckTales”, jest twórcą „The Owl House”.
 3. Näyttelijät: Główne role w serialu dubbingują Sarah-Nicole Robles (Luz), Wendie Malick (Eda) i Alex Hirsch (King).
 4. LGBTQ+ reprezentacja: Serial zdobył uznanie za wprowadzenie postaci LGBTQ+, co jest rzadkością wśród seriali animowanych dla dzieci. Dana Terrace, która jest biseksualna, wyraziła swoje pragnienie, aby dzieci oglądające „The Owl House” widziały siebie reprezentowane na ekranie.
 5. Inspiraatioita: Dana Terrace zainspirowała się wieloma różnymi źródłami podczas tworzenia „The Owl House”, w tym filmami studia Ghibli, grami wideo takimi jak „The Legend of Zelda”, a także swoim doświadczeniem dorastania jako osoba LGBTQ+.
 6. Tuotanto: Serial jest produkowany przez Disney Television Animation. Animacja jest wykonywana przez Sunmin Image Pictures i Sugarcube Animation.
 7. Vastaanotto: „The Owl House” zdobyło pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i od widzów, którzy chwalili jego postaci, animację, humor i progresywną reprezentację LGBTQ+.
 8. Musiikkia: Muzyka w „The Owl House” została skomponowana przez T.J. Hill, który również skomponował muzykę do innych seriali animowanych, takich jak „Star vs. the Forces of Evil”.
 9. Nominacje i nagrody: Serial został nominowany do kilku nagród, w tym do Annie Award za najlepszy serial animowany dla dzieci.
 10. Seuranta: Disney Channel potwierdził, że „The Owl House” zostanie kontynuowany w trzecim sezonie, ale będzie to ostatni sezon serialu.

Mielenkiintoisia faktoja

 1. Pierwszy postać LGBT w Disney: Dana Terrace, twórczyni „The Owl House”, potwierdziła na Twitterze, że Luz Noceda, główna bohaterka serialu, jest biseksualna. To uczyniło ją pierwszą postacią LGBTQ+ w historii Disney Channel.
 2. Twórczyni jako jedna z postaci: Dana Terrace podkłada głos jednej z postaci, Tiny Nose, w serialu.
 3. Zainspirowany przez realne miejsce: Tytułowy „Owl House” jest wzorowany na domku w lesie, w którym Dana Terrace mieszkała podczas pracy nad serialem „Gravity Falls”.
 4. Zainspirowany przez film Ghibli: Twórczyni serialu, Dana Terrace, w wywiadzie powiedziała, że była zainspirowana filmami Studia Ghibli podczas tworzenia świata w „The Owl House”.
 5. Reakcja społeczności LGBTQ+: Serial został pozytywnie przyjęty przez społeczność LGBTQ+ za reprezentację postaci nieheteronormatywnych.
 6. Podobieństwa do innych seriali: Fani zauważyli podobieństwa między „The Owl House” a innymi popularnymi serialami, takimi jak „Gravity Falls” i „Star vs. the Forces of Evil”. Dana Terrace pracowała wcześniej nad oboma tymi serialami.
 7. Oryginalna koncepcja postaci: Początkowo Eda miała być bardziej surowa i poważna, ale ostatecznie postanowiono uczynić ją bardziej swobodną i humorystyczną.
 8. Wpływ anime: Dana Terrace powiedziała, że została zainspirowana przez różne seriale anime podczas tworzenia „The Owl House”, co widać w stylu animacji i projektowaniu postaci.
 9. Niektóre postacie zostały nazwane na cześć zwierząt: Na przykład postać Luz, którego imię po hiszpańsku znaczy „światło”, a King, który został nazwany na cześć psa Dany Terrace.
 10. Ograniczone zasoby animacyjne: Z powodu pandemii COVID-19, część odcinków musiała być tworzona przez animatorów, którzy pracowali zdalnie z domu. To wpłynęło na ograniczenie zasobów i czasu przeznaczonego na animację, co spowodowało pewne różnice w stylu i jakości animacji w niektórych odcinkach.