Kolorowanki Tsum Tsum

Tsum Tsum to linia zabawek, gier i akcesoriów stworzona przez japońską firmę Disney.

Tygrys maskotka

kolorowanka tygrys maskotka
Czy wiesz, kto znajduje się na tym obrazku? Dokładnie tak, jest to Tygrysek. Jeśli jesteś wiernym fanem bajki o Kubusiu Puchatku, na pewno wiesz,...

Tsum Tsum z rogami

kolorowanka Tsum Tsum z rogami do druku
Ta postać z gry Tsum Tsum wygląda dosyć groźnie. Nie daj się jednak zwieść jej surowemu wyrazowi twarzy. Tak naprawdę jest ona bardzo przyjazna....

Postać z kokardką

kolorowanka postać z kokardką
Myszka Minnie wygląda dzisiaj bardzo uroczo. Ma jednak dosyć smutną minę, ponieważ nie została jeszcze pokolorowana. Jeśli chcesz, możesz poprawić nastrój tej słodkiej postaci....

Postać Tsum Tsum

kolorowanka postać Tsum Tsum do druku
Taką wersję Prosiaczka z bajki o Kubusiu Puchatku możesz spotkać tylko w grze na urządzenia mobilne Tsum Tsum. Na pewno zauważyłeś, że Prosiaczek uważnie...

Postacie Tsum Tsum

kolorowanka postacie Tsum Tsum do druku
Ale śliczny obrazek! Na pewno zauważyłeś, że znajduje się na nim wiele uroczych postaci oraz całe mnóstwo kwiatuszków. Do pokolorowania obrazka użyj takich kolorów,...

Pies maskotka Tsum Tsum

kolorowanka pies maskotka Tsum Tsum
Kolorowanie to nie lada wyzwanie. Będzie ono jednak bardzo przyjemne, ponieważ czeka na ciebie bardzo uroczy obrazek. Znajduje się na nim wesoły piesek z...

KATEGORIE

kolorowanka maskotka do druku

Maskotka

Czy ta maskotka czasem ci kogoś nie przypomina? Na pewno rozpoznałeś Kłapouchego. Nie wygląda on jednak dokładnie tak, jak...
kolorowanka maskotka Tsum Tsum

Maskotka Tsum Tsum

Czy poznajesz postać znajdującą się na tym obrazku? Dokładnie tak, jest to Myszka Miki. Taką wersję tej znanej postaci...
kolorowanka maskotka Tsum Tsum do druku

Maskotka Tsum Tsum

Każdy wierny fan gry Tsum Tsum wie, że to właśnie z niej pochodzi postać znajdująca się na tym obrazku....
kolorowanka księżniczka do druku z bajki

Księżniczka

Spójrz, jaka urocza księżniczka znajduje się na tym obrazku. Nie jest to jednak zwykła księżniczka. Ta, którą możesz podziwiać...

Informacje

Pochodzenie: Tsum Tsum pojawiły się w Japonii w 2013 roku jako kolekcjonowalne pluszaki o miękkim i okrągłym kształcie. Szybko zdobyły popularność i stały się międzynarodowym fenomenem.

Wygląd: Tsum Tsum mają charakterystyczny okrągły kształt i są dostępne w różnych rozmiarach. Przedstawiają postacie z filmów Disneya oraz innych produkcji.

Gry Mobilne: Popularność Tsum Tsum przyczyniła się do stworzenia gier mobilnych o tej samej nazwie. W grach gracze łączą kolorowe postacie w łańcuchy, zdobywając punkty.

Kolekcjonowanie: Tsum Tsum stały się przedmiotami kolekcjonerskimi, a ich różnorodność i ograniczone wydania przyciągają miłośników do zbierania różnych wersji postaci.

Wpływ na Kulturę Popularną: Tsum Tsum stały się symbolem kultury popularnej, pojawiając się w filmach, programach telewizyjnych i innych mediach.

Współpraca z Disneyem: Tsum Tsum to oficjalna linia produktów Disney, co oznacza, że ​​zostały stworzone we współpracy z firmą Disney.

Okrągłe Kształty: Okrągłe kształty Tsum Tsum mają uroczy i przyjazny wygląd, co przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Rozpoznawalność: Tsum Tsum stały się tak rozpoznawalne, że pojęcie „tsum tsum” stało się synonimem dla określania okrągłych postaci w języku japońskim.

Rozszerzenie Linii Produktów: Oprócz pluszaków i gier, linia produktów Tsum Tsum obejmuje również akcesoria, ubrania, torebki i inne przedmioty związane z postaciami Disneya.

Wzrost Popularności Globalnej: To, co zaczęło się jako japońska zabawka, szybko zdobyło popularność na całym świecie, przyciągając fanów Disneya i miłośników kreatywnych zabawek.

Ciekawostki

  1. Nazwa Zainspirowana Japońskim Dźwiękiem: Nazwa „Tsum Tsum” pochodzi od japońskiego dźwięku „tsumu tsumu”, który oznacza „stosować się gęsto” lub „pakować w małą przestrzeń”. To odnosi się do sposobu, w jaki postacie są ułożone na stosie w linii Tsum Tsum.
  2. Pierwsze Pojawienie Się w Grze Mobilnej: Pomysł na Tsum Tsum narodził się w grze mobilnej o tej samej nazwie. Gra polega na łączeniu postaci w łańcuchy, by zdobyć jak najwięcej punktów.
  3. Okrągłe Kształty dla Wszystkich: Choć oryginalne Tsum Tsum miały okrągłe kształty, z czasem linia produktów rozszerzyła się o postacie o różnych kształtach, w tym bardziej tradycyjne.
  4. Liczne Kolekcje Tematyczne: Tsum Tsum są często wydawane w kolekcjach tematycznych związanych z filmami Disneya, świętami czy innymi okazjami. To sprawia, że ​​zbieracze mogą mieć różnorodność postaci.
  5. Popularność na Instagramie: Tsum Tsum zyskały dużą popularność na Instagramie, gdzie fani prezentują swoje kolekcje i tworzą kreatywne kompozycje postaci.
  6. Linie Produktów Disney: Tsum Tsum stały się tak popularne, że Disney wprowadził je do różnych obszarów swojej oferty, w tym zabawek, ubrań, akcesoriów, a nawet do linii produktów do makijażu.
  7. Specjalne Wersje na Święta: Tsum Tsum często wydawane są w specjalnych wersjach związanych ze świętami, takimi jak Boże Narodzenie czy Halloween. To sprawia, że stanowią doskonały prezent na różne okazje.
  8. Znani Fani Tsum Tsum: Wielu celebrytów i znanych osób jest znanych z miłości do Tsum Tsum. Niektórzy z nich chętnie dzielą się zdjęciami swoich kolekcji na mediach społecznościowych.
  9. Odcinki Animowane Tsum Tsum: Disney stworzył również serię krótkich animowanych odcinków „Tsum Tsum”, w których postacie ożywają w zabawny sposób.
  10. Nietypowe Zastosowanie: Niektórzy twórcy kreatywnych projektów wykorzystują Tsum Tsum do tworzenia oryginalnych dzieł sztuki, przygotowywania ozdób czy innych dekoracji.
.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }