KolorowankiKolorowanki AnimeKolorowanki 86 Eighty Six

Kolorowanki 86 Eighty Six

Seria anime 86 (wymawiane „Eighty-Six”) to wojenna historia science fiction osadzona w dystopijnej przyszłości. Śledzi historię dwóch underdogów z różnych stron trwającego konfliktu, walczących o przetrwanie i ochronę tych, na których im zależy.

To anime koncentruje się na walce i poświęceniu, z jakimi borykają się osoby po obu stronach konfliktu, i bada tematy uprzedzeń, odwagi i wytrwałości. Przedstawia również szereg barwnych postaci z różnymi motywacjami i historiami. Seria otrzymała uznanie krytyków za wciągającą historię, postacie i animację. Polecamy oczywiście kolorowanki 86 Eighty Six do wydruku.

Popularne postacie z anime 86 Eighty Six w kolorowankach.

Głównymi bohaterami serii anime 86 są Lena i Shine, dwoje nastolatków z różnych stron trwającej wojny. Lena jest liderem jednostki „Spearhead” Republiki San Magnolia, podczas gdy Shine jest powstańcem z zewnętrznych ziem znanym jako „Grabarze”. Inne postacie w serii to Leila Malkal, potężna przywódczyni Grabarzy, Annette Kwilen, dowódca eskadry Spearhead oraz Voltan Materano, naukowiec badający nową broń dla Republiki.