KolorowankiKolorowanki AnimeKolorowanki Aggretsuko

Kolorowanki Aggretsuko

Aggretsuko to animowany serial komediowy stworzony przez Studio Fanworks i wyprodukowany przez Netflix. Podąża za Retsuko, antropomorficzną czerwoną pandą, która pracuje jako współpracownik biura w wysoce hierarchicznym biurowcu w Tokio. W wolnym czasie śpiewa heavy metalowe karaoke, aby uwolnić swoje frustracje związane z pracą, rodziną i innymi stresorami związanymi z pracą. Program znany jest z humoru i komentarzy społecznych dotyczących współczesnego środowiska biurowego. Bardzo popularne stały się kolorowanki związane z ta serią. W szczególności osoby lubią kolorować sceny z bajki

Aggretsuko zostało wysoko ocenione przez krytyków za humor, oryginalność i znaczenie kulturowe. Otrzymał wiele nagród, w tym Japanese Professional Movie Awards, Japanese Animation DVD Award i Anime Awards. Pokaz zrodził również kilka linii merchandise, kolaboracje merchandise, pokazy sceniczne na żywo, nowe serie mangi, a nawet film fabularny, który został wydany w 2019 roku. Program ma oddaną bazę fanów, od zapalonych fanów do przypadkowych widzów, i okazał się sukcesem z wieloma różnymi publicznościami.

Populare kolorowanki z postaciami z Aggretsuko

Główne postacie w Aggretsuko to Retsuko, 26-letnia panda czerwona, która pracuje jako księgowa w firmie handlowej; Haida, czarno-biały wilk, który pracuje jako doręczyciel; Fenneko, lis, który pracuje jako kierownik biura; Komiyan III, tanuki, który pracuje w dziale marketingu firmy handlowej; Ton, pancernik, który jest współpracownikiem Retsuko, i Washimi, leniwiec, który jest szefem firmy. Inne postacie to Gori, nadmiernie entuzjastyczny pangolin, który jest sąsiadem Retsuko, a także dyrektorzy Tsunoda, Tsubone i Ton, którzy są przełożonymi Retsuko. Wszytskie oczywiście znajdziemy na obrazkach do pokolorowania i wydrukowania na stronie drukowanka.pl.