KolorowankiKolorowanki AnimeKolorowanki Aikatsu

Kolorowanki Aikatsu

Aikatsu! to japońska franczyza multimedialna stworzona przez Bandai Namco Entertainment i Sega. Podąża za historią grupy aspirujących idoli, którzy pracują, aby stać się najlepszymi gwiazdami. Główna seria obraca się wokół współpracy pomiędzy dwoma szkołami idoli, Starlight Academy i Dream Academy.

Jest toserial anime wyprodukowany przez Satelight i emitowany od 5 kwietnia 2021 roku do 28 czerwca 2021 roku. Śledzi historię Kizuna Ai, idolki o sztucznej inteligencji i jej przygód w wirtualnym świecie przyszłości. Seria skupia się na tematach technologii, AI i przyjaźni.

Kolorowanki Aikatsu i bohaterowie z tej seri anime

Aikatsu Friends! to serial anime wyprodukowany przez Sunrise i emitowany od 6 kwietnia 2018 roku do 28 marca 2019 roku. Śledzi historię grupy dziewcząt, które tworzą jednostkę idoli, Aikatsu Friends, i dążą do tego, aby stać się topowymi idolami. Seria skupia się na tematach przyjaźni i pracy razem, aby osiągnąć swoje marzenia. Popularne postacie to: Ichigo Hoshimiya, Aoi Kiriya, Ran Shibuki, Otome Arisugawa, Yurika Tōdō oraz Sakura Kitaōji – kolorowanki z nimi czekają na Was.