KolorowankiKolorowanki AnimeKolorowanki SK8 the Infinity

Kolorowanki SK8 the Infinity

„SK8 the Infinity” to japoński serial anime wyprodukowany przez studio Bones i wyemitowany po raz pierwszy w 2021 roku. Serial został stworzony i wyreżyserowany przez Hiroko Utsumi, znanego z jego pracy nad innymi popularnymi serialami anime, takimi jak „Free!” i „Banana Fish”.

SK8 the Infinity – ciekawostki i informacje

Serial opowiada o dwóch licealistach, Reki i Langie, którzy zaprzyjaźniają się przez wspólne zainteresowanie skateboardingiem. Reki jest doświadczonym skaterem i pracuje w sklepie ze sprzętem do skateboardingu, podczas gdy Langa, który pochodzi z Kanady i jest początkującym snowboardzistą, Reki wprowadza w świat skateboardingu.

„SK8 the Infinity” jest znany ze swojej intensywnej animacji akcji, bogatych postaci i wnikliwego podejścia do kultury skateboardingu. Serial zyskał pochwały za swoją autentyczność w odzwierciedlaniu subkultury skateboardingu, a także za złożone relacje między postaciami.

Od czasu swojej premiery, „SK8 the Infinity” zyskał liczną grupę fanów na całym świecie i został dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Serial dostępny jest do oglądania na platformach streamingowych, takich jak Funimation i Hulu.

.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }