KolorowankiKolorowanki MarioKolorowanki Baby Bowser

Kolorowanki Baby Bowser

Baby Bowser to postać z uniwersum „Super Mario”, stworzonego przez Nintendo. Jest on młodszą wersją Bowsera, głównego antagonisty w serii. Choć Baby Bowser i Bowser Jr. są często mylone, to są to dwie oddzielne postacie – Bowser Jr. jest synem Bowsera, podczas gdy Baby Bowser jest Bowserem jako dzieckiem.

Baby Bowser – ciekawostki i informacje

Baby Bowser po raz pierwszy pojawił się w grze „Super Mario World 2: Yoshi’s Island” na Super Nintendo. W tej grze, Kamek, zły czarodziej, próbuje porwać Baby Mario i Baby Luigi, ale Baby Mario spada na plecy Yoshi’ego. Yoshi i jego przyjaciele następnie muszą podróżować przez różne poziomy, aby ocalić Baby Luigi i pokonać Baby Bowsera.

W „Yoshi’s Island”, Baby Bowser jest ostatecznym bossem, który staje się ogromny po tym, jak Kamek używa swojej magii, aby go powiększyć. Jego głównym atakiem jest zasypywanie gracza ogromnymi kulkami, które muszą być odbite z powrotem na niego, aby go pokonać.

Baby Bowser pojawił się również w kilku innych grach, w tym w „Yoshi’s Story”, „Mario & Luigi: Partners in Time” i w serii „Yoshi’s Island DS”. Choć nie jest tak często występującą postacią jak jego dorosły odpowiednik, Baby Bowser jest powszechnie rozpoznawalny wśród fanów „Super Mario”.

.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }