Páginas para colorear de Animal Crossing

„Animal Crossing” to popularna seria gier wideo stworzona przez Nintendo.

Figura con delantal a cuadros

libros para colorear personaje de fardo a cuadros
El personaje del juego lleva un delantal. Probablemente esté a punto de cocinar algo. Prepáralo para el trabajo pintándolo cuidadosamente

Cifra de sorpresa

hoja para colorear de una figura conmocionada
Me pregunto por qué se sorprende este personaje del juego. ¿Crees que tal vez vio a alguien o algo interesante? O tal vez se sorprenda porque aún no lo ha hecho....

Personaje del juego satisfecho

hoja para colorear de un personaje feliz del juego animal crossing
Este personaje del juego del patito es muy alegre. Mira su pico sonriente. Puedes hacerla aún más feliz usando tu...

Pájaros con B

libro para colorear pájaro con la letra B cruce de animales
¿Sabes qué significa la letra B en la imagen de este personaje del juego? Recuerda no pasarte de la raya, al pintar podrías preguntarte si es un...

Personaje pájaro del juego Animal Crossing

Hoja para colorear de un personaje de pájaro del juego infantil Anima Crossing para imprimir
Pinta este pájaro del juego, puedes usar un color para que parezca del juego, o usar un color completamente diferente. La elección es tuya.

Figura con cuernos

página para colorear personaje con cuernos Animal crossing
Pinta un personaje de dibujos animados sin pasarte de la raya. ¿Qué crees que es el animal?

CATEGORÍAS

hoja para colorear del personaje con el número 1 Cruce de animales

Personaje número 1 - Animal Crossing

Pinta la criatura como quieras. Puedes trasladarlo al lugar de tus sueños pintando un fondo adecuado.
hoja para colorear personaje del juego Animal crossing

Personaje del juego Animal Crossing

Tu tarea consiste en pintar un cuadro en una hoja impresa o en línea. Usa tu imaginación y traslada al personaje a un lugar así....
hoja para colorear de un personaje de lobo con un bolso

Personaje lobo con bolso

Pinta el personaje del juego con precisión. Puedes usar tu imaginación y utilizar los colores que quieras.
hoja para colorear Animal crossing game hero

Protagonista de Animal Crossing

Tu tarea consistirá en pintar a este personaje del juego tal y como aparece en él o como tú creas conveniente. Buena suerte

información 

 1. Debut: Pierwsza gra z serii „Animal Crossing” została wydana w 2001 roku w Japonii na konsolę Nintendo 64 jako „Dōbutsu no Mori” (co w tłumaczeniu oznacza „Las zwierząt”).
 2. Descripción: Gracze wcielają się w postać ludzkiego mieszkańca wsi pełnej antropomorficznych zwierząt. Zadaniem gracza jest spłacanie pożyczki na dom, zdobywanie mebli do dekoracji, wędkowanie, łapanie owadów, wykopywanie skamieniałości i interakcja z sąsiadami.
 3. Czas w grze: Jedną z charakterystycznych cech gry jest to, że działa ona w czasie rzeczywistym, korzystając z wewnętrznego zegara i kalendarza konsoli. Oznacza to, że pory dnia, dni tygodnia i pory roku w grze odzwierciedlają te w rzeczywistości.
 4. Serie: W ciągu lat zostało wydanych kilka gier z serii „Animal Crossing”, w tym: „Wild World”, „City Folk”, „New Leaf” i „New Horizons”.
 5. „New Horizons”: Najnowsza odsłona serii, wydana na konsolę Nintendo Switch w 2020 roku, pozwala graczom na kolonizację i personalizację własnej bezludnej wyspy.
 6. Wizyty specjalnych postaci: W trakcie gry odwiedzają nas różne postacie, takie jak K.K. Slider, który przychodzi grać muzykę, czy Tom Nook, lisztowaty kupiec, który sprzedaje nieruchomości.
 7. Interactividad: Gracze mogą odwiedzać wioski innych graczy poprzez połączenie internetowe lub lokalne połączenie bezprzewodowe.
 8. Personalización: Gracze mogą projektować własne ubrania, tapety i inne przedmioty, co sprawia, że każda wioska jest unikalna.
 9. Wydarzenia: W grze odbywają się specjalne wydarzenia związane z prawdziwymi świętami, takimi jak Halloween czy Boże Narodzenie.
 10. Amiibo: Wspieranie figur i kart Amiibo pozwala na dodanie nowych mieszkańców i przedmiotów do gry.
 11. Relaksacyjna natura: Jednym z kluczowych aspektów serii „Animal Crossing” jest jej relaksująca atmosfera. Brak określonych celów czy wyzwań sprawia, że gracze mogą poświęcać czas na to, co ich najbardziej cieszy.

trivialidades

 1. Inicio: Pierwsza gra „Animal Crossing” została pierwotnie wydana na konsolę Nintendo 64 w Japonii jako „Dōbutsu no Mori”, co dosłownie oznacza „Las Zwierząt”.
 2. K.K. Slider: Muzykujący pies K.K. Slider został nazwany na cześć jednego z głównych twórców serii, Kazumi Totaki. Wiele utworów, które gra K.K., to melodie, które Totaka skomponował dla innych gier Nintendo.
 3. Tom Nook: W japońskiej wersji gry, Tom Nook mówi w regionalnym dialekcie Kansai. W wersjach zachodnich jego mowa została dostosowana, aby odzwierciedlać różne regionalne akcenty.
 4. Czas rzeczywisty: Jeśli zostawisz grę na dłuższy czas bez działania, Twoi sąsiedzi w „Animal Crossing” zauważą Twoją długą nieobecność i będą komentować to, kiedy wrócisz.
 5. Ukryte melodie: Jeśli odwiedzisz toaletę w swoim domu w „Animal Crossing” i przyciśniesz przycisk, usłyszysz dźwięki z innych gier Nintendo, takich jak „Mario” lub „Zelda”.
 6. Tajne rozmowy: W pewnych wersjach gry, jeśli podszedłeś do zwierzęcia pod odpowiednim kątem, mogłeś usłyszeć je rozmawiające o tym, że są w grze wideo.
 7. Morskie stworzenie: W „Animal Crossing: New Horizons”, jeśli podniesiesz pewne morskie stworzenia, takie jak osmiornica, i spojrzysz na nie z bliska, zauważysz, że mrugają!
 8. Rzadkie ryby: Niektóre z ryb w grze są naprawdę trudne do złapania, jak choćby cętkowany marlin czy rekiniak. Ich pojawienie się jest zależne od pory dnia, pory roku i warunków pogodowych.
 9. Zmieniające się melodie: Melodia, która gra w tle w „Animal Crossing”, zmienia się co godzinę, dostarczając w sumie 24 różne melodie na dobę.
 10. Cumpleaños: Gdy Twój awatar obchodzi urodziny, mieszkańcy wioski zorganizują dla Ciebie niespodziankę. Mogą Ci również dać prezent!
 11. Bociany i dzieci: W jednym z wcześniejszych wywiadów z twórcami gry dowiedzieliśmy się, że początkowo rozważano wprowadzenie mechaniki, w której bocian przynosiłby dzieci, ale pomysł ten został ostatecznie odrzucony.
 12. Wpływ graczy: W „Animal Crossing: New Horizons”, po sukcesie gry na całym świecie, twórcy zdecydowali się wprowadzić do gry aktualizacje z nową zawartością w reakcji na prośby i sugestie graczy.