Angelina Jolie färg sidor

Angelina Jolie to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych aktorek Hollywood.

Välkänd modell

färgläggning av berömd modell
Angelina Jolie är en skådespelerska, regissör och modell. Det är därför hon alltid ser ut och beter sig oklanderligt. Hon är en superkvinna, och därför förtjänar hon vacker smink och färgglada...

Regissör för amerikansk film

färgbild Amerikansk filmregissör
Angelina Jolie är inte bara skådespelerska, hon är också regissör. Du kan se många av hennes filmer. Din uppgift är att måla Angelina.

Angelina med en vacker frisyr

Färgbok av Angelina Jolie i en vacker frisyr som kan skrivas ut
Som skådespelerska måste Angelina alltid se vacker och elegant ut. Därför bär hon fina kläder och skapar vackra frisyrer. Du kan hjälpa henne att göra sig redo med hjälp av din...

Angelina Jolie med kort hår

Färgblad Angelina Jolie i kort hår som kan skrivas ut för flickor
Snygg i allt. Angelina är en vacker kvinna, så du måste måla henne omsorgsfullt och elegant. Lycka till.

Angelina Jolie på inspelningsplatsen

målarblad Angelina Jolie på en film
Angelina Jolie på inspelningsplatsen är kammad och klädd på lämpligt sätt för rollen. Använd din fantasi och gör henne redo.

Amerikansk filmskådespelerska

färgbild Amerikansk filmskådespelerska
Angelina Jolie är en amerikansk skådespelerska som anses vara den vackraste skådespelerskan. Hon har vackra läppar och en vacker kropp och klär sig i vackra klänningar. Så måla henne ...

KATEGORIER

information 

 1. Data urodzenia: Angelina Jolie urodziła się 4 czerwca 1975 roku w Los Angeles, Kalifornia.
 2. Familj: Jej ojcem jest równie znany aktor, Jon Voight. Jej matka, Marcheline Bertrand, była aktorką i producentką. Angelina ma jednego brata – Jamesa Havena, który także jest aktorem.
 3. Kariera filmowa: Jolie rozpoczęła swoją karierę aktorską w młodym wieku i zdobyła sławę dzięki roli w filmie „Gia” oraz „Przerwana lekcja muzyki”, za który zdobyła Oscara za najlepszą rolę drugoplanową.
 4. Regisserad av: Poza aktorstwem, Jolie próbowała się także w reżyserii. Wśród jej reżyserskich prac znajduje się film „Nieokiełznana” (ang. „Unbroken”).
 5. Działalność charytatywna: Angelina jest znana z intensywnej działalności humanitarnej. Pełniła funkcję ambasadora dobrej woli w Wysokim Komisariacie ONZ ds. Uchodźców (UNHCR).
 6. Działania na rzecz zdrowia: W 2013 roku Jolie podjęła decyzję o usunięciu obu piersi w celu zapobiegnięcia raku, po odkryciu, że jest nosicielem mutacji genu BRCA1. W 2015 roku poddała się także zabiegowi usunięcia jajników i jajowodów. Swoje doświadczenia opisała w dwóch artykułach opublikowanych w „New York Times”.
 7. Życie prywatne: Jolie była trzykrotnie zamężna. Jej trzeci mąż, Brad Pitt, to kolejna wielka gwiazda Hollywood. Para ma sześcioro dzieci, zarówno biologicznych, jak i adoptowanych z różnych części świata.
 8. Tatueringar: Aktorka jest znana z wielu tatuaży, które zdobią jej ciało. Wiele z nich ma głębokie znaczenie i odnosi się do ważnych momentów w jej życiu lub ludzi, których kocha.
 9. Poglądy polityczne: Jolie często wypowiada się na tematy społeczne i polityczne, zwłaszcza te dotyczące praw człowieka i statusu uchodźców.
 10. Obecne projekty: Ostatnie projekty Angeliny Jolie obejmują zarówno aktorstwo, jak i reżyserię. Kontynuuje również swoje zaangażowanie w działalność charytatywną i humanitarną.

trivia 

 1. Pierwsze kroki w aktorstwie: Angelina zadebiutowała na dużym ekranie obok swojego ojca, Jona Voighta, w filmie „Lookin’ to Get Out” z 1982 roku, kiedy miała zaledwie 7 lat.
 2. Swoje środkowe imię: Angelina Jolie jest jej środkowym imieniem. Jej pełne imię to Angelina Jolie Voight.
 3. Sztuki walki: Dla roli w filmie „Tomb Raider”, Jolie przeszła intensywny trening sztuk walki, w tym boksu, kickboxingu i bungee ballet.
 4. Utmärkelser: Angelina zdobyła trzy Złote Globy, dwa Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych i jednego Oscara.
 5. Lotnictwo: Jolie posiada licencję pilota i jest właścicielką samolotu Cirrus SR22.
 6. Biszkoptowe uszy: Kiedy była młodsza, Angelina miała przezwisko „Bunny” z powodu swoich dużych uszu.
 7. Znaczenie tatuaży: Wielu ludzi wie, że Angelina ma tatuaże, ale nie wszyscy wiedzą, że każdy z nich ma specjalne znaczenie. Na przykład, współrzędne geograficzne na jej ramieniu wskazują miejsca urodzenia każdego z jej dzieci.
 8. Kolekcja noży: W wywiadach Angelina przyznała, że zbierała noże od młodości i ma fascynację tymi narzędziami.
 9. Działalność humanitarna: Jolie odwiedziła wiele stref konfliktów, w tym Sudan Południowy, Afganistan i Irak, w ramach swojej roli jako specjalna wysłanniczka Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców.
 10. Rola w animacji: Jolie użyczyła swojego głosu postaci tygrysicy w serii filmów animowanych „Kung Fu Panda”.
 11. Biurowa kariera: Angelina Jolie była jednym z kilku aktorów, którzy wystąpili w teledysku do piosenki „Anybody Seen My Baby?” zespołu The Rolling Stones.
 12. Regisserad av: Jolie nie tylko jest aktorką, ale także reżyserką. Jej reżyserski debiut, „W krainie miłości i nienawiści”, opowiadał o wojnie w Bośni.