Kolorowanki Among Us

„Among Us” to gra wieloosobowa online stworzona przez amerykańskie studio Innersloth.

Postacie i ludziki z Among Us

Zagraj razem z nami - oczywiście wcześniej wybierz ciekawe kolorowanki i pomaluj je kredkami na różne kolory lub chwyć za farbki którymi to możemy...

Budynki z gry

Duża postać która znajduje się za tymi budynkami pochodzi ze znanej praktycznie każdemu z Was wieloosobowej gierki dla dzieci. Na pierwszym planie zobaczyć możemy...

Jednorożec – Among US

Kolejna zabawa - postać z gry wieloosobowej zostaje właśnie jednorożcem. Na pewno obrazek będzie wyglądać ciekawie jeżeli tylko nadamy mu dużą ilość kolorów. Na...

Postać z gry wieloosobowej

Kolejny obrazek jaki mamy do pokolorowania na portalu drukowanka.pl - tym razem przeniesiemy się do świata gier. Właśnie ta gra o nazwie among us...

Among Us – świątecznie

Nawet w tej grze przychodzą święta i pojedynki zostają na ten okres zawieszane. Tak jest właśnie na tym obrazku gdzie widzimy przepięknie ozdobioną choinkę....

Kosmita i łazik kosmiczny

Widzimy na obrazku dwie postacie. Pierwszą z nich jest kosmita który patrzy się przed siebie. Obok niego znajduje się marsjański łazik. Idealnei nadaje się...

KATEGORIE

Statek kosmiczny Among US

Kolejna wizyta w kosmosie tym razem członek załogi kosmicznej wybrał się w kosmiczny spacer. Podłączony jest skafandrem do statku swojej załogi dzięki temu może...

Wikingowie crewmates

Zobaczymy na obrazku postacie crewmates z gry która zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Wykonują oni różnego rodzaju zadania i muszą uważać na...

Among us fnf

Tym razem widzimy tutaj wiele postaci z gry w której także wcielimy się w bohaterów z serialu FNF. Orazek ten przedstawia nam startującą rakietę...

Among us impostor

Kolejny z bohaterów który jest w tej grze oszustem. To właśnie zadaniem  impostor'ów jest wprowadzanie zametu i działania na rzecz przeciwnej ekipy aby nie...

Among Us Spiderman

Do pokolorowania kolejna z postaci z tej wieloosobowej gry. Jeżeli nigdy nie miałeś okazji sporóbować to gorąco każdemu z Was polecamy aby się z...

Informacje

 1. Typ Gry: „Among Us” to gra online w trybie wieloosobowym, w której gracze są członkami załogi statku kosmicznego, stacji kosmicznej lub podobnej struktury.
 2. Zadania i Sabotaż: Większość graczy otrzymuje role załogantów i musi wykonywać różne zadania na mapie, podczas gdy jeden lub dwaj gracze są przydzielani jako „Oszuści” i muszą sabotować zadania oraz eliminować innych graczy, nie zostając przy tym odkrytymi.
 3. Dyskusje i Głosowanie: Kiedy ciało jest znalezione, gracze mogą zgłosić je, a następnie dyskutować i głosować, kogo uważają za oszusta. Oszust musi spróbować zwieść pozostałych graczy i uniknąć wykrycia.
 4. Mapy: W „Among Us” dostępne są różne mapy, każda z unikalnym układem i zestawem zadań. Obejmują one statki kosmiczne, stacje kosmiczne i planetarne bazy.
 5. Komunikacja: Gra wymaga skoordynowanej komunikacji między graczami. Często jest grana z użyciem głosowego czatu, takiego jak Discord, aby ułatwić dyskusje.
 6. Popularność w Streamingu: „Among Us” zyskała dużą popularność na platformach streamingowych takich jak Twitch i YouTube, dzięki czemu stała się znanym zjawiskiem kulturowym.
 7. Dostępność: Gra jest dostępna na różnych platformach, w tym na komputerach osobistych z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, a także na konsoli Nintendo Switch.
 8. Aktualizacje i Rozwój: Innersloth aktywnie rozwija grę, wprowadzając nowe mapy, zadania i funkcje, aby utrzymać zainteresowanie społeczności.
 9. Wpływ Pandemii: Popularność „Among Us” znacznie wzrosła w okresie pandemii COVID-19, kiedy wiele osób szukało sposobów na interakcję i zabawę ze znajomymi na odległość.
 10. Nagrody i Wyróżnienia: „Among Us” zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym nagrodę The Game Awards za najlepszą grę wieloosobową w 2020 roku.

ciekawostki

 1. Niespodziewany Powrót: Chociaż „Among Us” zostało wydane w 2018 roku, gra nie zdobyła prawdziwej popularności aż do środkowego okresu 2020 roku. Nagły wzrost zainteresowania był w dużej mierze napędzany przez streamerów i YouTuberów.
 2. Zespół Innersloth: Studio Innersloth, które stworzyło „Among Us”, składa się z zaledwie trzech osób: Forest Willard, Marcus Bromander i Amy Liu.
 3. Sequel Anulowany: W odpowiedzi na niespodziewany sukces „Among Us”, Innersloth początkowo zapowiedziało sequel gry. Jednak wkrótce potem anulowano te plany, aby skupić się na poprawie oryginalnej gry i dodaniu nowych funkcji.
 4. Komunikacja: Pomimo że „Among Us” wymaga koordynacji i komunikacji między graczami, oryginalnie nie miało wbudowanego czatu głosowego. Wielu graczy używało zewnętrznych aplikacji, takich jak Discord, do koordynacji.
 5. Inspiracje: Twórcy gry przyznali, że byli inspirowani grami towarzyskimi takimi jak „Mafia” czy „Wilkołaki”, gdzie gracze muszą ustalić, kto wśród nich jest przeciwnikiem.
 6. Animowane Seriale: W związku z popularnością gry, pojawiły się plany dotyczące stworzenia animowanego serialu opartego na „Among Us”.
 7. Popularność wśród polityków: „Among Us” zyskało na tyle dużą popularność, że niektórzy politycy, w tym kongreswoman Alexandra Ocasio-Cortez, grali w nią na żywo na platformie Twitch w celu promowania głosowania w wyborach w 2020 roku w USA.
 8. Zmienne Proceduralne: Mimo że mapa w „Among Us” jest stała, zadania dla graczy są różne za każdym razem, kiedy gra się rozpoczyna. Oszust również ma dostęp do różnych sabotaży w zależności od mapy.
 9. Memy i Kultura Internetowa: Sukces „Among Us” przyczynił się do powstania wielu memów, żartów i odniesień w kulturze internetowej.
 10. Język Kwiatów: Jednym z bardziej interesujących aspektów gry jest to, jak komunikują się gracze. Często używane są skróty i specyficzny język, jak „sus” (podejrzany) czy „vent” (wentylacja, którą oszuści mogą się poruszać).