Kolorowanki The Disastrous Life of Saiki K

„The Disastrous Life of Saiki K.” (jap. „Saiki Kusuo no Psi-nan”) to japońska manga i seria anime komediowa, które opowiadają o Kusuo Saiki, nastolatku z potężnymi zdolnościami paranormalnymi, które prowadzą do komicznych sytuacji w jego codziennym życiu. Manga była publikowana od 2012 do 2018 roku, a anime miało premierę w 2016 roku. Seria jest znana ze swojego humoru i wyjątkowego podejścia do nadprzyrodzonych zdolności.

 
 

 
 

The Disastrous Life of Saiki K

Kolorowanka The Disastrous Life of Saiki K do druku
Na rysunku widać dwóch chłopaków. Ciekawe, co oni kombinują? Chyba próbują zrobić komuś niespodziankę, dlatego pokazują, aby się nie odzywać. Chciałbyś rozwiać ich tajemnice?...

Zabawny Saiki K

Kolorowanka Zabawny Saiki K do druku
Chłopak, który został przedstawiony na obrazku jest w świetnym humorze. Ciekawe, co spowodowało, że nie może przestać się śmiać? Spotkanie z nim to będzie...

Uśmiechnięty bohater Saiki K

Kolorowanka Uśmiechnięty bohater Saiki K do druku
Ten chłopak wygląda bardzo tajemniczo. Popatrz tylko na jego wyraz twarzy. Z pewnością młodzieniec skrywa w sobie wiele tajemnic. Chciałbyś je bliżej poznać? To...

Saiki K i Kokomi Teruhashi

Kolorowanka Saiki K i Kokomi Teruhashi do druku
Chyba szykuje się impreza z okazji Bożego Narodzenia. A może to uroczyste zaręczyny? Ciekawe, dlaczego chłopak z obrazka niesie dziewczynę na rękach? Dziewczyna z...

Manga Saiki K

Kolorowanka Manga Saiki K do druku
A co to za młodzieniec? Nosi okulary, koszulę, a w dodatku ma na głowie dziwne urządzenia. Ten chłopiec chyba jest robotem. Chciałbyś przeżyć z...

Anime Saiki K

Kolorowanka Anime Saiki K do druku
Obrazek przedstawia młodego chłopaka, który siedzi zamyślony. Ciekawe, nad czym się tak zastanawia? Spróbuj odgadnąć tę tajemnicę i pomalować obrazek. Być może chłopak, dzięki...

KATEGORIE

Koloroanka Aniem The Disastrous Life of Saiki K do druku

Anime The Disastrous Life of Saiki K

Na rysunku znajduje chłopak w okularach. Chłopczyk jest bardzo zadowolony, ponieważ niedługo zje swoje ulubione jedzenie. Niestety on uwielbia...

informacje 

 1. Gatunki: „The Disastrous Life of Saiki K.” to komedia, nadnaturalne, szkolne i życie codzienne.
 2. Manga: Manga autorstwa Shūichi Asō była publikowana od 2012 do 2018 roku w magazynie „Weekly Shōnen Jump”. Składa się z 26 tomów.
 3. Fabuła: Seria opowiada o Kusuo Saiki, nastolatku z potężnymi mocami paranormalnymi, takimi jak telepatia, telekineza, czy teleportacja. Pomimo tych zdolności, Kusuo pragnie prowadzić zwyczajne życie i unikać wszelkich problemów, ale sytuacje wokół niego często przeradzają się w absurdalne i komiczne sytuacje.
 4. Główny bohater: Kusuo Saiki to protagonista serii. Jego zdolności paranormalne dają mu ogromne możliwości, ale również prowadzą do komplikacji, zwłaszcza gdy chce pozostać niezauważony.
 5. Postacie drugoplanowe: Oprócz Kusuo, w serii pojawia się wiele innych postaci, które w różny sposób wpływają na życie głównego bohatera. Są to m.in. przyjaciele, rodzeństwo i koledzy z klasy.
 6. Adaptacja anime: Manga doczekała się adaptacji anime, które miało swoją premierę w 2016 roku. Pierwsza seria liczy 120 odcinków trwających po około 5 minut każdy. W 2018 roku pojawiła się druga seria, składająca się z 24 pełnometrażowych odcinków.
 7. Humor: Humor odgrywa kluczową rolę w serii. Akcja często oscyluje wokół absurdalnych i komediowych sytuacji, wynikających z używania paranormalnych zdolności w codziennych sytuacjach.
 8. Czarna komedia: Często seria porusza tematykę czarnej komedii, wykorzystując nadprzyrodzone zdolności bohatera do stworzenia zabawnych i nieoczekiwanych point.
 9. Świat nadnaturalny: Mimo że większość wydarzeń toczy się w realistycznym świecie, nadprzyrodzone zdolności Kusuo dodają elementy nadnaturalne.
 10. Popularność: Zarówno manga, jak i anime zdobyły popularność w Japonii i za granicą dzięki swojemu unikalnemu poczuciu humoru i oryginalnym podejściu do konceptu nadprzyrodzonych zdolności.

ciekawostki

 1. Mocny protagonist: Kusuo Saiki, główny bohater serii, posiada wiele paranormalnych zdolności, takich jak telepatia, telekineza, czy przewidywanie przyszłości. Te zdolności, które miały ułatwić mu życie, często prowadzą do komediowych kłopotów.
 2. Krótka forma anime: Choć pierwsza seria anime ma aż 120 odcinków, każdy odcinek trwa tylko około 5 minut. Dzięki temu seria ma dynamiczny rytm, a humor jest dostarczany w krótkich i zabawnych dawkach.
 3. Referencje do kultury pop: „The Disastrous Life of Saiki K.” zawiera liczne nawiązania do japońskiej popkultury, w tym do innych anime, filmów i znanych postaci.
 4. Tajemnicza zdolność przewidywania przyszłości: Kusuo Saiki jest w stanie przewidzieć przyszłe wydarzenia, jednak często stara się unikać ich zmieniania, ponieważ często prowadzi to do nieoczekiwanych skutków.
 5. Różnorodność postaci: Seria przedstawia wiele postaci drugoplanowych, z różnymi osobowościami i zdolnościami, które wpływają na życie Kusuo.
 6. Adaptacja live-action: Oprócz adaptacji anime, „The Disastrous Life of Saiki K.” doczekał się także adaptacji live-action w formie japońskiego serialu telewizyjnego i dwóch filmów pełnometrażowych.
 7. Czarne charaktery: W serii pojawiają się postaci o charakterze antybohaterskim, które są często źródłem humoru, gdy starają się wykorzystać Kusuo lub manipulować wydarzeniami w sposób komediowy.
 8. Postacie z innych serii: W niektórych odcinkach pojawiły się postacie z innych popularnych serii anime, co stanowiło nawiązania do kultury otaku.
 9. Popularność na Zachodzie: Seria zyskała także spore zainteresowanie spoza Japonii, zdobywając sobie fanów na całym świecie.
 10. Kontrast komediowy: Seria wykorzystuje kontrast między nadprzyrodzonymi zdolnościami Kusuo a codziennymi sytuacjami, tworząc humor w wynikających stąd sprzecznościach.
.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }