Luvattu Neverland värityskirja

„The Promised Neverland” to japońska seria mangi napisana przez Kaiu Shirai i zilustrowana przez Posuka Demizu. Seria została opublikowana przez wydawnictwo Shueisha w magazynie „Weekly Shonen Jump” od sierpnia 2016 roku do czerwca 2020 roku. Anime adaptacja serii również została wyprodukowana.

Historia skupia się na grupie sierot wychowanych w domu dziecka, zwanych „Grace Field House”, pod opieką kobiety znaną im tylko jako „Mama”. Dzieci żyją spokojnie i szczęśliwie, z wyjątkiem tego, że nigdy nie opuszczają terenu sierocińca i nie mają żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Głównymi bohaterami są Emma, Norman i Ray, którzy odkrywają mroczny sekret swojego domu i decydują się uciec, aby uniknąć straszliwego losu, który na nich czeka.

Sisko Krone sadusta

Värityskirja Sisko Krone saduista
Sisar Krone on hoitajana Grace Field Housen orpokodissa. Hänellä on suuri, näkyvä ja lämmin hymy, mutta hänen ruumiinrakenteensa, joka on melko lihaksikas, tekee hänestä...

Luvattu Neverlandin hahmot

Värityskirja Luvattu Neverlandin hahmot
Onnellisia lapsia. Heidän kasvoillaan näkyy suuri ilo ja hymy. He ovat onnellisia ollessaan toistensa kanssa. He ovat kuin perhe, vaikka ...

Anime-hahmot Luvattu Neverlandista

Tulostettava värityskirja anime-hahmojen Luvattu Neverlandista
Kyseessä on suosittu manga- ja anime-kolmikko nimellä The Promissed Neverland. Jokainen niistä on erilainen ja siksi hyvin ainutlaatuinen, ja ne täyttävät tärkeän...

Phil from The Promissed Neverland

Tulostettava Phil-värityskirja Luvattua Neverlandia -kirjasta
Hän on yksi Luvattu Neverlandin nuorimmista hahmoista. Hän on vasta 4-vuotias, ja Emma antoi hänelle hyvin vastuullisen tehtävän. Hänen oli määrä johtaa kaikki lapset...

Värityskirja Norman, Emma ja Ray

Tulostettava Normanin, Emman ja Rayn värityskirja
Nämä kolme ovat suositun mangan ja animen The Promised Neverland päähenkilöt, jotka ovat parhaita ystäviä. Norman ja Emma keksivät karata orpokodista,...

Norman luvatussa Neverlandissa

Värityskirja Norman luvattuun Neverlandiin
Rauhallisuuden keidas, täynnä tyyneyttä ja todellinen analyytikko. Nuoresta iästään huolimatta hän on hyvin kypsä ja erittäin vastuuntuntoinen. Hänen ulkonäkönsä on varsin omaleimainen, ja erityistä huomiota...

KATEGORIAT

Mujikan tulostettava värityskirja luvatussa Neverlandissa

Mujika luvattua Neverland

Edessänne on naisen muodon lisäksi puhdas demoni. Mujika on demoni, joka kulkee metsässä. Hän on se, joka...
Isabella värityskirja Luvattu Neverland tulostettava

Isabella luvattua Neverland

Hän on Grace Field House -orpokodin kaikkien lasten rakastavin äiti. Hän on hyvin hellä hoitaja, joka oli kerran välinpitämätön....
Tulostettava värityskirja Gildasta luvatussa Neverlandissa -elokuvasta.

Gilda luvatussa Neverlandissa

Vaikka Gilda onkin omaleimainen, hän on sivuhahmo. Hänellä on lyhyet vihreät hiukset ja yhteensopivat vihreät silmälasit, jotka...
Tulostettava Conny-värityskirja Luvattua Neverlandia -kirjasta

Conny elokuvasta The Promised Neverland

Tämä Conny-niminen pikkutyttö aloitti koko suuren etsintä- ja tutkimustyön. Ma...
Värityskirja Don luvattuun Neverlandiin

Don luvatussa Neverlandissa

Don on yksi luvatussa Neverlandissa esiintyvien lasten sarkastisimmista hahmoista. Hän oli kaikkien orpokodin poikien johtaja.....
Anime The Promised Neverland tulostettava värityskirja

Anime luvattu Neverland

Tunnistatko nämä hahmot suositusta animesta ja mangasta? Tämä on suosittu manga, jossa kolmen päähenkilön elämää kuvataan.....
Värityskirja Norman poika anime

Norman poika anime

Hän on yksi Norman-nimisen suositun mangan ja animen The Promised Neverland päähenkilöistä. Hän on hyvin...

Tiedot

„The Promised Neverland” (japoński: 約束のネバーランド, Yakusoku no Nebārando) to popularna japońska seria mangi napisana przez Kaiu Shirai i zilustrowana przez Posuka Demizu. Oto kilka kluczowych informacji na temat serii:

 1. Wydawnictwo: Manga została opublikowana przez Shueisha w magazynie „Weekly Shonen Jump” od 1 sierpnia 2016 roku do 15 czerwca 2020 roku. Łącznie zostało wydanych 20 tomów tankōbon.
 2. Anime: Pierwszy sezon adaptacji anime został wyemitowany od stycznia do marca 2019 roku i obejmuje 12 odcinków, które pokrywają pierwsze 37 rozdziałów mangi. Drugi sezon został wyemitowany od stycznia do marca 2021 roku, a trzeci i ostatni sezon został zaplanowany na 2022 rok.
 3. Juoni: Historia rozgrywa się w fikcyjnym sierocińcu o nazwie „Grace Field House”, w którym grupa sierot prowadzi spokojne i szczęśliwe życie pod opieką kobiety znaną jako „Mama”. Jednak pewnego dnia, trójka dzieci – Emma, Norman i Ray – odkrywają mroczny sekret domu, co prowadzi ich do desperackiej próby ucieczki i ocalenia swoich braci i sióstr.
 4. Päähenkilöt:

  • Emma: Jest główną bohaterką serii. Jest bardzo optymistyczna, energiczna i troskliwa. Jej celem jest ocalić wszystkie dzieci z Grace Field House.
  • Norman: Jest jednym z głównych bohaterów serii. Jest bardzo inteligentny, spokojny i analityczny. Jest najlepszym przyjacielem Emmy i Ray’a.
  • Ray: Jest innym głównym bohaterem serii. Jest bardzo inteligentny i realistyczny. Jest przyjacielem Emmy i Normana od dzieciństwa.
 5. Recepcja: „The Promised Neverland” spotkało się z ogólnie pozytywnym przyjęciem zarówno od krytyków, jak i od fanów. Manga i anime były chwalone za swoją emocjonującą narrację, dobrze rozwinięte postacie i mroczny ton.
 6. Spin-offs: Istnieje kilka spin-offów mangi, w tym „The Promised Neverland: A Letter from Norman” (約束のネバーランド ノーマンからの手紙, Yakusoku no Nebārando: Nōman kara no Tegami) oraz seria powieści ilustrowanych.
 7. Palkinnot: Manga została nominowana do kilku nagród i zdobyła Nagrodę Shogakukan Manga w kategorii shonen w 2018 roku.

Mielenkiintoisia faktoja

 1. Inspiraatio: Autor Kaiu Shirai powiedział, że inspiracją dla „The Promised Neverland” były filmy takie jak „Sixth Sense” i „The Terminator”.
 2. Początkowo odrzucony: Projekt „The Promised Neverland” został początkowo odrzucony przez wydawnictwo Shueisha. Po pewnych zmianach i poprawkach został ostatecznie zaakceptowany.
 3. Inne tytuły: Przed ostatecznym wybraniem tytułu „The Promised Neverland”, autor rozważał inne tytuły, takie jak „Neverland” i „The Promised Neverland: Escape from the Garden”.
 4. Postacie zainspirowane: Niektóre postacie w mandze zostały zainspirowane postaciami z innych serii. Na przykład, Emma została zainspirowana przez Naruto z serii „Naruto”.
 5. Emma jako główna bohaterka: Autor zdecydował się uczynić Emmę główną bohaterką, ponieważ chciał, żeby seria różniła się od innych shonen mang, w których głównymi bohaterami są zwykle chłopcy.
 6. Zmiany w anime: Anime adaptacja różni się od mangi w kilku aspektach, szczególnie w drugim sezonie. Twórcy anime zdecydowali się pominąć pewne wydarzenia z mangi i dodać nowe sceny, co wywołało mieszane reakcje wśród fanów.
 7. Nieścisłość wieku: W mandze, dzieci urodzone przed rokiem 2014 miały inną liczbę w tatuażach na szyi, niż dzieci urodzone po tym roku. Jednakże w anime adaptacji, wszystkie dzieci, niezależnie od roku urodzenia, miały te same numery.
 8. Wpływ serii na czytelników: Wielu fanów stwierdziło, że seria „The Promised Neverland” zainspirowała ich do zastanowienia się nad problemem przemocy wobec dzieci i nad konsumpcjonizmem mięsa.
 9. Rezygnacja z przemocy: Twórcy mangi zdecydowali się ograniczyć przemoc i sceny krwawe, aby skupić się na psychologicznym aspekcie opowieści.
 10. Palkinnot: „The Promised Neverland” zdobył Nagrodę Shogakukan Manga w kategorii shonen w 2018 roku.