KolorowankiKreatywne zabawy - Blog dla dzieciPsi Patrol - Poznaj jak się nazywają psy

Psi Patrol – Poznaj jak się nazywają psy
Informacje podstawowe

Psi Patrol to serial dla dzieci produkcji kanadyjskiej. Stworzony został przez Keitha Chapmana. Po raz pierwszy w Kanadzie został wyemitowany na kanale TVOKids w 2013 roku. Jeżeli chodzi o USA to serial ten miał premierę na Nickelodeon w sierpniu 2013 roku. Opowiada nam przygodę małego chłopaka który ma na imię Ryder. Posiada on wiele psów poszukiwaczy i ratowniczych – ekipa ta nazywa się PAW Patrol. Zadaniem tej ekipy jest ochrona ludzi którzy zamieszkują okolice Adventure Bay. Każdy z psów ma swoje wyjątkowe umiejętności które wykorzystuje podczas ratowniczych akcji.
Serial ten stał się bardzo popularny na całym świecie i powstało do tej poru już 9 sezonów tego serialu dla dzieci. Ostatni ukazał się 20 sierpnia 2021 roku.

Paw Patrol – postacie z bajki

1. Ryder – jest to 10 letni chłopie którego nazwać możemy liderem Psiego Patrolu. To właśnie on uczy wszystkie szczeniaki jak mają postępować i ratować ludzi. Na akcję jedzie zwykle jednym z trzech pojazdów. Wszystko zależy jak jest pogoda. Jednym z nich jest quad ATV, kolejny to poduszkowiec który potrafi jeździć również po wodzie. W zimie zwykle używa skutera śnieżnego – dzięki niemu potrafi dojechać wszędzie nawet jak nasypie dużo śniegu i drogi są zasypane. To właśnie on wyszkolił każdego ze szczeniaków i to dzięki niemu mają różne gadżety które wykorzystują w akcjach ratowniczych. My dla Was mamy kolorowanki Ryder – gdzie wszystkie w jednym miejscu do pokolorowania właśnie z tą postacią z bajki.

2. Marshall – jest to jeden z najpopularniejszych szczeniaków z bajki Psi Patrol. Jest
dalmatyńczykiem i ma dwie specjalizacje w bajce. Jest strażakiem oraz medykiem. Jego główne zadanie to gaszenie pożarów i pierwsza pomoc medyczna zanim torze na miejsce pogotowie. Posiada magiczną drabinę która jest bardzo wysoko i nie raz pomagała mu w ratowaniu różnych zwierząt z wysokich, trudno dostępnych miejsc. Jest bardzo odważnym członkiem zespołu. Uwielbia ptaki w szczególności jego uwielbia Fuzzy. Jeżeli podoba się Wam ta postacie to czekają na Was kolorowanki Marshall Paw Patrol gdzie do pokolorowania czy to online lub do druku mamy tą postać w wielu ciekawych sytuacjach.

3. Rocky – kolejny główny bohater ekipy Psi Patrol – ma wyjątkową zdolność wykorzystywania przeróżnych przedmiotów które znalazł. To właśnie z nich potrafi zawsze naprawić różne urządzenia czy przedmioty. Dzięki temu ekipa nie musi się martwić gdy coś się zepsuje. Można śmiało powiedzieć, że potrafi zamienić śmieci w skarp i zrobić z nich coś wyjątkowego. Zawsze poradzi sobie z każdym problemem. Z pewnością znajdziemy tutaj miłośników tego szczeniaka dlatego też mamy fajne kolorowanki Rocky. Poznamy tego bohatera jeszcze bliżej gdy będziemy mieli możliwość pokolorowania obrazka właśnie z nim. Sam masz możliwość zdecydować czy wybierasz malowanie online czyli taką grę można powiedzieć czy klasyczne kolorowanie kredkami.

4. Zuma – przedstawiamy kolejnego ze szczeniaków tej wspaniałej i wyjątkowej ekipy. Jest to labrador który jest ratownikiem wodnych. Uwielbia gdy może pomóc w szczególności ratuje różne zwierzęta wodne oraz oczywiście ludzi którzy nie raz skorzystali z jego pomocy. Ubiera się w kolory jaskrawe, pomarańczowe dzięki temu jest bardzo dobrze widoczny podczas różnych akcji ratowniczych. Posiada oczywiście swój pomarańczowy kask. Jego hobby to surfing. Gdy ma tylko trochę czasu to od razu wybiera się nad wodę gdzie może surfować po falach. Wyróżnia go od pozostałych szczeniaków przede wszystkim spokój i opanowanie. Możesz poznać bliżej tego szczeniaka jeżeli zdecydujesz się wybrać kolorowanki Zuma gdzie wiele ciekawych obrazków do pokolorowania na Ciebie czeka.

5. Everest – jest to szczeniak rasy husky. Ma wyjątkowe zadanie jakim jest odśnieżanie dróg w czasie zimy. W tym regionie potrafi spaść bardzo dużo śniegu dlatego też Everest musi być w ciągłej gotowości. Zajmuje się również pomocą drogową w ty holowaniem samochodów i ich naprawą. Piesek ten ma 8 lat więc jest najbardziej doświadczony z całej ekipy. Starszy od niego jest tylko chłopiec Ryder który jak wiemy ma 10 lat. Na samym początku Everest mieszkała na biegunie południowym. Coraz więcej osób słyszało o jej zasługach, dlatego też została przyjęta do ekipy. Jest ona kobietą. Poznaj fajne obrazki i wybierz kolorowanki Everest gdzie kolejny z bohaterów Psi Patrol jest gotowy do malowania.

.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }