Kolorowanki Booba

Fantastyczne kolorowanki Booba dla dzieci. Mały i fajny włochaty stworek który uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjacielami. Ma ich sporo dlatego gdy tylko może razem z nimi grają w różne gry lub rozwiązują ciekawe zagadki. Może chcecie razem z nim rozwiązać jakieś zagadki lub też oglądać postać tego stworka na kanale Netflix. Kilkanaście fantastycznych odcinków serialu dla dzieci już czeka abyście mogli go oglądać i bawić się przy tym doskonale. Raz w tygodniu pojawia się nowy odcinek jak również jeden nowy obrazek do pokolorowania dla dzieci.

Budzik – poranna pobudka

Jak to jest u Was z poranną pobudką ? Sami się budzicie każdego dnia czy też w tym celu...

Booba dla dzieci

Obrazek nie należy do najtrudniejszych jeżeli chodzi o kolorowanie. Znajdziemy na nim stworka. Wyróżnia go to, że ma sporych...

Booba i Choinka

Jak przychodzą święta to trzeba oczywiście w domu mieć choinkę. W Boże Narodzenie praktycznie w każdym domu w Europie...

Booba i jego przyjaciel

Kolejna misja czeka tych dwóch przyjaciół. Dostali tajemniczaką kartkę która znajdowała się w kokosie. Przeczytali i zobaczyli, że są...

Booba i przyjaciele

W bajce trzeba zawsze mieć przyjaciół. W tej nie mogło być inaczej. Czeka na Was w tym obrazku zgrana...

Booba jako superman

Nasz stworek gdy tylko trzeba komuś pomóc to pierwszy leci do pomocy. W tym celu ubiera się w swój...

KATEGORIE

Muchomory z bajki

Bardzo często takie muchomory możemy spotkać w lasach w całej Europie. Należy pamiętać jednak aby ich nie zbierać jak...

Myszka z bajki dla dzieci

Poznajmy tą fantastyczną myszkę która z przodu na swoim futerku ma łatkę w kształcie serca. Oprócz tego na nosie...

Radosny Booba

Te dwie postacie bardzo się lubią i często ze sobą spędzają czas. Uwielbiają wybrać się razem na spacer. Jaki...

Starodawny telefon ze słuchawką

Takie telefony mogliśmy znaleźć w domach w latach 90. To właśnie wtedy pojawiały się coraz liczniej. Na początku aby...

Zadowolony stowrek

Poznajcie tego wyjątkowego stworka z bajki dla dzieci. Zawsze jest uśmiechnięty i może się bawić z dziecimi. Uwielbia wszelkiego...

Zamyślony Booba dla dzieci

Dedykowana bajka dla młodszych dzieci którzy uwielbiają postacie w futerowym wydaniu. Poznaj także jego całą rodzinę i wszystkie kolorowanki...

informacje 

 1. Premiera: „Booba” zadebiutował w 2001 roku jako seria komiksów internetowych, a następnie stał się popularnym serialem animowanym.
 2. Twórca: Serial został stworzony przez francuskiego artystę i animatora Oliviera Dudesse. Jest on również głosem postaci tytułowej, Booby.
 3. Charakterystyka postaci: Tytułowym bohaterem jest Booba, fioletowy stwór przypominający bobasa, który eksploruje świat wokół siebie i doświadcza różnych przygód.
 4. Format i styl animacji: Serial „Booba” składa się z krótkich, trwających zazwyczaj około 3-5 minut, odcinków. Animacja jest prosta i kolorowa, a fabuła skupia się na codziennych sytuacjach, w które wplątuje się Booba.
 5. Brak dialogów: Charakterystyczną cechą serialu jest brak dialogów. Akcję i humor opiera się na gestach, mimice i dźwiękach.
 6. Humor i zabawne sytuacje: „Booba” czerpie humor z niekonwencjonalnych i często absurdalnych sytuacji, w jakie Booba się wpakuje w swoim zainteresowaniu otaczającym go światem.
 7. Popularność: Serial zyskał dużą popularność, szczególnie wśród najmłodszych widzów, dzięki swojemu prostemu i zabawnemu stylowi.
 8. Edukacyjny aspekt: Pomimo braku dialogów, „Booba” jest często wykorzystywany jako narzędzie do nauki języka angielskiego lub innych umiejętności społecznych poprzez obserwowanie zachowań postaci.
 9. Odcinki krótkometrażowe: Ze względu na krótkie długości odcinków, „Booba” jest często wykorzystywany jako rozrywka na krótkie przerwy lub jako materiał edukacyjny dla dzieci.

ciekawostki

 1. Brak dialogów: Jedną z charakterystycznych cech serialu jest brak dialogów. Akcja i humor opiera się głównie na ekspresji twarzy, gestach i dźwiękach, co sprawia, że serial może być zrozumiały dla widzów różnych języków.
 2. Postać niezależna: Booba, tytułowa postać, jest niezależnym istotnym, który eksploruje świat wokół siebie na swój własny sposób. Jego ciekawość i entuzjazm do odkrywania nowych rzeczy są charakterystyczną cechą postaci.
 3. Przygody codziennego życia: Serial koncentruje się na codziennych sytuacjach i zdarzeniach, w które Booba wplątuje się w humorystyczny sposób. Zabawne perypetie podkreślają urok prostych chwil.
 4. Świat kolorów: Serial cechuje się jasnymi, kolorowymi animacjami, które są przyciągające dla młodszych widzów i dodają wesołego charakteru.
 5. Popularność w internecie: „Booba” zyskał dużą popularność na platformach internetowych, gdzie krótkie odcinki można łatwo udostępniać i oglądać online.
 6. Edukacyjna wartość: Mimo że brak dialogów, „Booba” może być używany jako narzędzie edukacyjne, zachęcające do obserwowania zachowań postaci, rozumienia emocji i wydarzeń.
 7. Seria dla różnych grup wiekowych: Choć głównie kierowany do najmłodszych widzów, „Booba” dzięki swojej prostocie i humorowi może być też atrakcyjny dla osób w różnych grupach wiekowych.
 8. Kosmiczne i surrealistyczne elementy: Niektóre odcinki „Booba” eksplorują kosmiczne i surrealistyczne scenariusze, co dodaje odrobinę fantazji do codziennych przygód postaci.
 9. Błyskotki społeczne: Serial czasami zawiera subtelne błyskotki społeczne lub satyryczne odniesienia, które mogą być zrozumiane przez starszych widzów.
.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }