Kolorowanki Astro boy

„Ant-Man” to postać superbohatera występująca w komiksach wydawanych przez Marvel Comics, a także w filmach Marvel Cinematic Universe (MCU).

Ant Man z Lego dla dzieci

Kolorowanka Ant Man z Lego dla dzieci
Ant Man w wersji Lego również zachowuje swoje wszystkie super moce. Na obrazku widzimy jak jest podnoszony przez mrówki. Świetnie się z nim dogaduje...

Postać Ant Man z kreskówki

Kolorowanka Postać Ant Man z kreskówki do wydruku
Ant Man to niezwykle superbohater, który posiada wiele różnych umiejętności. Potrafi wykonywać akrobatyczne manewry, skakać po stromych przepaściach i wspinać się po trudnych konstrukcjach....

Superbohater Ant Man

Kolorowanka Superbohater Ant Man do druku
Ant Man jest jednym z Superbohaterów, który należy do grupy Avengers. Bardzo ceni sobie tę przynależność i stara się jak najlepiej im pomagać. Jego...

Scena z kreskówki Ant Man

Kolorowanka Scena z keskówki Ant Man dla chłopców
Na obrazku widzimy Ant Mana w czasie walki. Dzięki kompletnemu wyposażeniu ciężko go zranić. Jest dobry w obmyślaniu skomplikowanych planów i schematów. Potrafi również...

Ludzik Lego Ant Man

Kolorowanka Ludzik Lego Ant Man do druku dla dzieci
Ant Mana możemy również spotkać w wersji Lego. Jest on w drużynie Avengersów, podziwia on szczególnie Kapitana Amerykę i to przy jego boku najczęściej...

Ant Man walczy z wrogami

Kolorowanka Ant Man walczy z wrogami
Ant Man posiada wiele umiejętności w walce z wrogami. Jego skafander pozwala mu zmieniać jego rozmiar, co może zdezorientować przeciwnika. Posiada on również nadludzką...

KATEGORIE

Kolorowanka Ant Man Marvel dla chłopców do druku

Ant Man Marvel dla chłopców

Ant Man dzięki swojemu kostiumowi umie się zmniejszać. A jego maska pozwala mu na komunikowanie się z owadami. Tu...
Kolorowanka Ant Man Baby

Ant Man Baby

Ant Man w wersji Baby jest niezwykle uroczy. I nie wygląda na tak mocnego, jak w normalnej wersji. Mimo...
Kolorowanka Zakochany Ant Man z kobietą

Zakochany Ant Man z kobietą

Na obrazku widzimy Ant Mana, który jest z dziewczyną. Są ewidentnie w sobie zakochani. Ant Man miał ciężką przeszłość,...
Kolorowanka Logo i postać Ant Man

Logo i postać Ant Man

Ant Man, czyli Człowiek Mrówka. Posiada wiele umiejętności i ma bardzo wyostrzone zmysły. Ubrany w swój kostium potrafi się...
Kolorowanka Ant Man w kombinezonie

Ant Man w kombinezonie

Na obrazku widzimy Ant Mana w swoim super kombinezonie. Posiada on wiele umiejętności, dzięki swojemu kostiumowi podczas zmniejszania się...
Kolorowanka Maska Ant Man

Maska Ant Man

Dzięki swojej masce Ant Man potrafi rozmawiać i komunikować się z owadami. Pomogło mu to zaplanować różne akcje i...

informacje 

 1. Twórcy i debiut: Postać Ant-Mana została stworzona przez Stana Lee, Larry’ego Liebera i Jacka Kirby’ego. Zadebiutował w komiksie „Tales to Astonish” #27, który ukazał się w styczniu 1962 roku.
 2. Pierwszy Ant-Man – Hank Pym: Pierwszą postacią, która przyjęła pseudonim Ant-Man, był naukowiec Hank Pym. Jego zdolnością było zmienianie swojego rozmiaru i komunikowanie się z owadami, szczególnie z mrówkami.
 3. Scott Lang i inne wcielenia: Oprócz Hanka Pyma, postać Ant-Mana przyjęła również inne wcielenia. Scott Lang, złodziej o dobrym sercu, stał się kolejnym Ant-Manem, wykorzystując zdolności do walki ze złem. Eric O’Grady to trzeci Ant-Man, który był agentem S.H.I.E.L.D. i często wykorzystywał swoje zdolności w sposób nieetyczny.
 4. Pierwotny strój i hełm: Strój Ant-Mana zwiększał zdolności jego nosiciela do zmiany wielkości, a hełm pozwalał na komunikację z mrówkami i kontrolę nad nimi.
 5. Technologia Pyma: Hank Pym wynalazł technologię Pyma, która pozwala na manipulację rozmiarem obiektów. Technologia ta była również wykorzystywana do stworzenia innych postaci, takich jak Wasp (Osa).
 6. Członek Avengers: Hank Pym, w różnych swoich identycznościach, był członkiem Avengers, jednego z najważniejszych zespołów superbohaterów w Marvel Comics.
 7. Filmowe wcielenie: Postać Ant-Mana pojawiła się w filmach Marvel Cinematic Universe (MCU). W rolę Scotta Langa / Ant-Mana wcielił się Paul Rudd. W filmach MCU Ant-Man wprowadza zdolność „kwantowej zmiany wielkości”, co stanowi ważny element fabuły „Avengers: Endgame”.
 8. Ciekawostki filmowe: W filmach MCU Ant-Man może zmieniać rozmiar nie tylko malejąc, ale także powiększając się do ogromnych proporcji. W efekcie tworzy się komiczny kontrast pomiędzy jego małym a ogromnym wcieleniem.
 9. Znaczenie dla MCU: Pomimo początkowej niewielkiej popularności postać Ant-Mana stała się ważną częścią MCU, przyczyniając się do rozwoju fabuły i wątków związanych z podróżami w czasie.

ciekawostki

 1. Pierwsze pojawienie się: Ant-Man zadebiutował w komiksach w „Tales to Astonish” nr 27 w styczniu 1962 roku. Postać została stworzona przez Stana Lee i Larry’ego Liebera, a pierwszym Ant-Manem był naukowiec Henry Pym.
 2. Dynamiczne zmiany postaci: W historii komiksów Ant-Man przeszedł przez kilka różnych postaci. Oprócz Hanka Pyma, byli też Scott Lang, Eric O’Grady i Hope van Dyne, znani jako Wasp.
 3. Zdolności zmiany wielkości: Kluczową zdolnością Ant-Mana jest umiejętność zmiany wielkości ciała. Może on zmniejszać się do rozmiarów mrówki lub powiększać się do gigantycznych proporcji.
 4. Komunikacja z mrówkami: Ant-Man ma zdolność komunikowania się z mrówkami i innymi owadami, co pomaga mu w realizacji swoich misji.
 5. Pierwszy film MCU: Film „Ant-Man” został wydany w 2015 roku i był częścią Marvel Cinematic Universe. Wcielił się w niego Paul Rudd jako Scott Lang / Ant-Man.
 6. Technologia Pyma: Technologia Pyma, wynaleziona przez Hanka Pyma, pozwala kontrolować skalę i manipulować rzeczywistością na poziomie subatomowym.
 7. Inspirowane stworzeniem mrówki: Twórcy postaci Ant-Mana inspirowali się zachowaniami mrówek i innymi owadami, aby stworzyć unikalne zdolności bohatera.
 8. Znaczenie w MCU: Ant-Man miał kluczowe znaczenie w filmie „Avengers: Endgame”, gdzie pomógł w podróży w czasie, aby zmienić przebieg wydarzeń.
 9. Humor i akcja: Filmy z Ant-Manem charakteryzują się lekkim humorem i unikalnym stylem akcji, wykorzystującym zdolności zmiany skali postaci.
 10. Postać drugoplanowa: Pomimo że Ant-Man nie jest jednym z najbardziej znanych bohaterów Marvela, zdobył popularność dzięki filmom MCU i jest częścią większego uniwersum superbohaterów.

 

.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }