Kolorowanki Captain Barnacles

Captain Barnacles, znany również jako Kapitan Barnaba, to postać fikcyjna występująca w popularnym brytyjskim serialu animowanym dla dzieci o nazwie „The Octonauts”

Zabawny Miś Capitan Barnacles

Kolorowanka Zabawny miś Captain Barnacles
Ten Miś polarny to Kapitan Barnacles, który ze swoimi przyjaciółmi przemierza podwodny świat. Pomagają oni stworzeniom morskim i dbają, aby ich domy były czyste...

Przyjaciele Captain Barnacles i Kwazii

Kolorowanka Przyjaciele Captain Barnacles i Kwazii
Na obrazku widzimy Kapitana Barnaclesa i Kwazii, którzy mają na głowach wielkie kule. Pomagają im one funkcjonować pod wodą. Znają się najdłużej z całej...

Postać Captain Barnacles dla dzieci z bajki

Kolorowanka Postać Captain Barnacles dla dzieci z bajki
Kapitan Barnacles ma białe futro i niebieski mundur z dopasowanym kapeluszem. Zawsze widuje się go również noszącego swój Octo-kompas na pasku. Kapitan Barnacles wydaje dźwięk z Octo-Alert,...

Barnacles gra na akordeonie

Kolorowanka online Barnacles gra na akordeonie
Kapitan Barnacles bardzo lubi grać na akordeonie, lecz nie zawsze dobrze mu to wychodzi. Mimo wszystko nadal ćwiczy i doskonali swoje umiejętności. Gracie na...

Captain Barnacles ze statku

Kapitan Barnacles zwołuje swoją załogę na kolejną przygodę i aby pomóc kolejnemu zwierzątku w tarapatach. Jego zespół świetnie sobie radzi pod wodą i dzięki...

Kapitan Barnacles

Kolorowanka Kapitan Barnacles
Kapitan Barnacles to główny bohater bajki Octonautus. Jest on kapitanem całej załogi. Kapitan to miś polarny, który jest bardzo odważny i niczego się nie...

KATEGORIE

Koloroawanka Captain Barnacles i Peso - Octonautus

Captain Barnacles i Peso – Octonautus

Na obrazku widzimy załogę dzielnych żeglarzy, który podróżują w podwodnym świecie. Peso jest małym, uroczym Pingwinkiem, który lubi pomagać...

informacje 

 1. Serial „The Octonauts”: Kapitan Barnaby jest głównym bohaterem serialu animowanego „The Octonauts”, który został stworzony przez Vickiego Wonga i Michaela Murphy’ego. Serial oparty jest na serii książek autorstwa Vickiego Wonga.
 2. Kapitan Ekspedycji: Kapitan Barnaby to kapitan okrętu podwodnego o nazwie „Oktonautka”. Jego głównym zadaniem jest prowadzenie załogi w misjach badawczych i ratunkowych na dnie oceanu.
 3. Pingwin: Kapitan Barnaby to antropomorficzny pingwin cesarski, który jest ubrany w klasyczny strój kapitana. Jest odważny, odpowiedzialny i zawsze gotów podjąć działania w obronie oceanicznych stworzeń.
 4. Przywództwo i umiejętności: Kapitan Barnaby jest przykładem dobrego przywództwa i współpracy. Posiada szeroką wiedzę o życiu morskim oraz umiejętności nawigacyjne i inżynieryjne.
 5. Załoga Oktonautki: Kapitan Barnaby prowadzi załogę złożoną z różnych postaci, reprezentujących różne gatunki morskie. Razem badają ocean, chronią morskie zwierzęta i rozwiązują problemy.
 6. Edukacyjny charakter: „The Octonauts” to seria animowana o charakterze edukacyjnym. W trakcie przygód Kapitana Barnaby’ego i jego załogi dzieci uczą się o różnorodności morskiego świata i zrozumieniu potrzeb jego mieszkańców.
 7. Popularność: Serial „The Octonauts” zdobył dużą popularność wśród dzieci na całym świecie. Kapitan Barnaby stał się rozpoznawalną postacią i jest uwielbiany przez małych widzów.

ciekawostki

 1. Pierwotny twórca: Postać Kapitana Barnaby’ego została stworzona przez Vickiego Wonga, który jest jednym z założycieli firmy produkującej maskotki i produkty związane z marką „The Octonauts”.
 2. Głos w oryginalnej wersji: W oryginalnej wersji serialu „The Octonauts”, głosu Kapitanowi Barnaby’emu użyczył Simon Greenall, brytyjski aktor i komik.
 3. Wygląd i charakter: Kapitan Barnaby to pingwin cesarski o charakterystycznej czarnej czapce kapitańskiej i białej bluzce z paskiem. Jest odpowiedzialny, mądry i zawsze gotowy pomóc innym.
 4. Inspiracja przywództwem: Postać Kapitana Barnaby’ego inspirowała wielu młodych widzów do zrozumienia wartości przywództwa, współpracy i troski o innych.
 5. Język angielski jako drugi język: Wersja angielska serialu jest popularna w wielu krajach, zwłaszcza tam, gdzie język angielski jest nauczany jako drugi język. Kapitan Barnaby pomaga dzieciom uczyć się poprawnej wymowy i słownictwa.
 6. Wykorzystanie w edukacji: W niektórych placówkach edukacyjnych postać Kapitana Barnaby’ego i serial „The Octonauts” są wykorzystywane w celach edukacyjnych do nauki o oceanografii, zwierzętach morskich i ekosystemach.
 7. Załoga Oktonautki: Kapitan Barnaby współpracuje z różnorodną załogą, reprezentującą różne gatunki morskie. Każdy członek załogi wnosi swoje umiejętności do misji badawczych i ratunkowych.
 8. Slogan Kapitana Barnaby’ego: W jednym z odcinków Kapitan Barnaby używa cytatu: „Explore, rescue, protect!” („Badaj, ratuj, chron!”), co oddaje misję załogi Oktonautki.
.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }