Kolorowanki Young Justice

„Young Justice” to amerykański animowany serial telewizyjny stworzony przez Grega Weisma i Brandona Viettiego. Seria została pierwotnie wyemitowana przez Cartoon Network, a później kontynuowana na platformie streamingowej DC Universe.

Postacie z Young Justice

Kolorowanka Postacie z Young Justice do druku
Artemis, inaczej zwana Tygrysicą jest kobietą łuczniczką. Dołączyła do Ligi Młodych jako ostatnia. Została pomocniczką Zielonej Strzały, stąd jej doskonałe umiejętności i precyzja w...

Martian z Young Justice

Kolorowanka Martian z Young Justice
Marsjanka, czyli Megan M’orzz jest siostrzenicą Marsjanina Łowcy. Posiada niesamowite moce – telekinezę, latanie, znikanie, telepatycznego porozumiewania i zmiany kształtów. To właśnie ona łączy...

Red Arrow z Young Justice

Kolorowanka Red Arrow z Young Justice do druku
Speedy, czyli Czerwona Strzała to młody superbohater, który należy do Ligi Młodych od samego początku. Jest ludzkim klonem prawdziwego Roya Harpera. Kiedyś był pomocnikiem...

Liga Młodych

Kolorowanka Liga Sprawiedliwych postacie
Liga Młodych to grupa młodych bohaterów, którzy chcą zostać herosami należącymi do Ligi Sprawiedliwych. Na obrazku gotowi do walki są Robin, Mały Flash, Speedy,...

Superboy z Young Justice

Kolorowanka Superboy z Young Justice
Superboy, czyli Conner Kent to klon Supermana i Lexa Luthora, który należy do Ligi Młodych. Ma wiele niezwykłych umiejętności – umie bardzo wysoko skakać,...

Robin z Young Justice

Kolorowanka Robin z Young Justice
Robin, czyli Dick Grayson to nikt inny jak… pomocnik Batmana! Jest detektywem i zna wiele mrocznych sekretów. Zazwyczaj nosi maskę lub okulary. Ma czarne...

KATEGORIE

Kolorowanka Static z Young Justice

Static z Young Justice

Virgil Hawkins to superbohater, który należy do Ligi Młodych. Jest Ziemianinem, który był zwyczajnym nastolatkiem, do momentu, w którym...
Kolorowanka Kobieta rakieta z Young Justice

Kobieta rakieta z Young Justice

Kobieta rakieta należy do paczki herosów z Ligi Młodych. Dotychczas była tylko asystentką herosów, teraz jednak po przejściu szkolenia...
Kolorowanka Wojownik z Young Justice do druku

Wojownik z Young Justice

Ten wojownik to młody superbohater, wychowanek Batmana. Należy do Ligi Młodych i razem ze swoimi przyjaciółmi z drużyny robi...

Informacje

Premiera i Gatunek: „Young Justice” zadebiutowało 26 listopada 2010 roku na Cartoon Network. To serial animowany z gatunku superbohaterskiego.

Fabuła: Serial skupia się na młodych superbohaterach znanym jako „Young Justice”, którzy są uczniami starszych i doświadczonych superbohaterów. Razem tworzą drużynę młodych herosów i stawiają czoła różnym zagrożeniom.

Główne Postacie: Wśród głównych postaci znajdują się młodzi bohaterowie znani z komiksów DC, takie jak Robin (Dick Grayson), Superboy, Aqualad, Miss Martian, Kid Flash i Artemis.

Kontynuacje: Po dwóch sezonach emitowanych na Cartoon Network, „Young Justice” zostało zakończone, ale po latach popularność serialu spowodowała reaktywację. Powstał sezon trzeci, zatytułowany „Young Justice: Outsiders”, który został udostępniony na platformie DC Universe.

Mroczniejszy Ton: W porównaniu do niektórych innych adaptacji komiksów, „Young Justice” wyróżnia się bardziej dojrzałym podejściem do fabuły i postaci, co docenili zarówno młodzi, jak i starsi widzowie.

Różnorodność Postaci: Serial skupia się na różnorodności postaci, zarówno pod względem umiejętności, jak i tła kulturowego, co nadaje mu autentyczność.

Rozwinięty Świat: „Young Justice” eksploruje bogaty świat komiksów DC, wprowadzając zarówno dobrze znane postacie, jak i mniej popularne postaci, co sprawia, że świat serialu jest złożony i interesujący.

Wierność Komiksom: Serial odwołuje się do istotnych wydarzeń i wątków z komiksów DC, co cieszy fanów komiksowych źródeł.

Doceniana Fabuła: „Young Justice” zostało pochwalone za inteligentną fabułę, rozwinięte postaci oraz za to, że nie traktuje młodej widowni z góry.

Fandom i Odrodzenie: „Young Justice” zyskało wierną grupę fanów, którzy zainicjowali kampanię na rzecz kontynuacji serialu po jego anulowaniu. Ich determinacja przyczyniła się do reaktywacji serialu i produkcji kolejnych sezonów.

Ciekawostki

  1. Stworzenie na Fali Popularności: Serial „Young Justice” został stworzony w odpowiedzi na rosnącą popularność młodszych postaci superbohaterskich w komiksach oraz na fali sukcesu filmów o superbohaterach.
  2. Inspiacje z Komiksów: Fabuła „Young Justice” czerpie inspiracje z różnych komiksów DC, takich jak „Teen Titans” oraz „Young Justice”, starając się oddać esencję tych drużyn młodszych bohaterów.
  3. Postacie z Drugiego Planu: W serialu pojawiają się również postacie drugoplanowe, takie jak Red Tornado czy Batman, które nadają mu większą głębię i łączą go z większym światem komiksów DC.
  4. Dorosłość Postaci: Serial prezentuje młodych bohaterów jako bardziej dojrzałych niż w niektórych innych adaptacjach, co pozwala na bardziej skomplikowane wątki fabularne.
  5. Wierność Charakterom: Twórcy zadbali o zachowanie charakterystycznych cech i umiejętności dla każdej postaci, aby oddać ich komiksowe korzenie.
  6. Różnorodność Umiejętności: W drużynie „Young Justice” znajdują się postacie o różnorodnych umiejętnościach, od supermocy po zdolności taktyczne, co tworzy dynamiczny zespół.
  7. Krytyczne Pochwały: Serial zdobył pochwały krytyków za inteligentny scenariusz, rozwinięte postaci i dojrzały ton, co sprawiło, że był doceniany również przez starszych widzów.
  8. Przerwa między Sezonami: Po drugim sezonie, zatytułowanym „Young Justice: Invasion”, nastąpiła długa przerwa przed wydaniem trzeciego sezonu, co zrodziło niepewność co do dalszych losów serialu.
  9. Reaktywacja na DC Universe: Trzeci sezon, zatytułowany „Young Justice: Outsiders”, został reaktywowany i wydany na platformie DC Universe, przyciągając fanów serii z powrotem.
  10. Społeczny Wpływ: „Young Justice” zyskało ogromną lojalność fanów, którzy docenili kompleksowość postaci i fabuły oraz zaangażowanie twórców w rozwijanie tych historii, co sprawiło, że stało się ważnym elementem kultury popkultury.
.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }