Kolorowanki Tokyo Mew Mew

„Tokyo Mew Mew” to japońska seria mangi stworzona przez duet mangaków, które są znane pod pseudonimem Reiko Yoshida i Mia Ikumi. Seria została po raz pierwszy opublikowana w magazynie „Nakayoshi” od 2000 do 2003 roku.

Główna fabuła skupia się na 11-letniej dziewczynie o imieniu Ichigo Momomiya, która podczas randki z chłopakiem, Masayą Aoyamą, zostaje niespodziewanie zaatakowana przez zagrożone gatunki zwierząt. Następnie zostaje „zainfekowana” przez DNA czerwonego irysetu, po czym zostaje przemieniona w urocze kocie stworzenie. Ichigo odkrywa, że ​​jest jedną z kilku wybranych dziewcząt, które mają za zadanie chronić Ziemię przed zagrożeniem z innej planety. Każda z tych dziewczyn, znanych jako „Mew Mews”, ma DNA połączone z zagrożonym gatunkiem zwierząt. Ich zadaniem jest walka z „alienami” i ich potworami o nazwie Chimera Anima.

Tańczące postacie w bajce Tokyo Mew Mew

kolorowanka tańczące postacie w bajce tokyo mew mew
A co to za uśmiechnięte i szczęśliwe dziewczyny? Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Popatrz tylko, jak pięknie tańczą! Zatańczysz razem z...

Postać z koszulą w bajce zenitsu

kolorowanka postać z koszulą w bajce zenitsu
Chłopak z obrazka skrywa chyba jakąś tajemnicę. Wygląda na spokojną, ale nieco smutną postać. Masz może pomysł, w jaki sposób poprawić mu humor? Dzięki...

Dziewczyna z uszami z bajki Tokyo Mew Mew

kolorowanki dziewczyna z uszami z bajki tokyo mew mew
Dziewczynka pokazana na obrazku jest bardzo charakterystyczna. Popatrz tylko! Ona ma uszy! Widać, że jest bardzo żywiołowa. Masz ochotę ją pokolorować? Wyciągnij zatem ulubione...

Skacząca postać z bajki

kolorowanka skaczącza postać z bajki kolorowanka skaczącza posta
Kim jest ta postać? Wygląda na uśmiechniętą i przyjaźnie nastawioną. W ręku trzyma medalion i pierścień. Chciałbyś bliżej ją poznać? Przygotuj zatem ulubione kredki...

Siedzące postacie z bajki

kolorowanka siedzące postacie z bajki
A co to za urocze dziewczynki? Widać, że są w doskonałym nastroju. Ciekawe, czemu siedzą na torcie? Być może chcą zrobić komuś niespodziankę. Chciałbyś...

Postać z bajki z dzwonkiem z bajki Tokyo Mew Mew

kolorowanka postać z bajki z dzwonkiem z bajki tokyo mew mew
Dziewczynka pokazana na zdjęciu wygląda dość nietypowo, bowiem posiada uszy i ogon. Chyba wybiera się na jakąś imprezę, bowiem posiada luźny strój. Masz ochotę...

KATEGORIE

kolorowanki postacie z bajek w krztałcie trójkąta

Postacie z bajek w kształcie trójkąta

Dziewczynki ukazane na obrazku są bardzo szalone. Popatrz tylko na nie! One zarażają uśmiechem! Masz ochotę spędzić z nimi...
kolorowanki postacie z bajki tokyo mew mew

Postacie z bajki Tokyo Mew Mew

A co to za szalone dziewczyny? Widać, że lubią aktywnie spędzać czas. W ich towarzystwie na pewno dobrze się...
koorowanka postać z bajki do druku

Postać z bajki

A co to za dziwne stworzenie? Wyglądem przypomina kota, ale nie ma ust i nosa. Chciałbyś spróbować je pomalować?...
kolorowanka dwie postacie z bajki tokyo mew mew

Dwie postacie z bajki Tokyo Mew Mew

Na obrazku widać dziewczynę i chłopaka. Chłopiec podarował dziewczynce prezent, co sprawiło, że jest bardzo szczęśliwa. Chciałbyś spędzić z...
kolorowanka siedzące dziewczyny z bajki tokyo mew mew

Siedzące dziewczyny z bajki Tokyo Mew Mew

Rysunek przedstawia uśmiechnięte i wesołe dziewczyny. Widać, że doskonale się dogadują i uwielbiają spędzać ze sobą czas. Chciałbyś bliżej je...
kolorowanka postać z uszami z bajki tokyo mew mew do druku

Postać z uszami z bajki Tokyo Mew Mew

A cóż to za nietuzinkowa postać? To dziewczyna z uszami i ogonem. Widziałeś kiedyś podobną postać? W jej towarzystwie...
kolorowanka postać z tortem z bajkiem tokyo mew mew

Postać z tortem z bajki tokyo mew mew

Na rysunku widać uroczego chłopca, który trzyma w ręku tort. To jest chyba kelner. Postać ma eleganckie ubranie. Być...
kolorowanka dziewczyna z tokyo mew mew

Dziewczyna z Tokyo Mew Mew

A cóż to za urocza dziewczynka? Wygląda jakby wybierała się na plażę. Może chciałbyś dotrzymać jej towarzystwa? Popatrz! Nawet...
kolorowanka postać z bajki

Postać z bajki

Kim jest ten chłopiec. Na rysunku wygląda na zamyślonego i troszkę smutnego. Może chcesz poprawić mu humor? W tym...

Informacje

Fabuła: Historia skupia się na Ichigo Momomiya, młodej dziewczynie, która podczas randki z chłopakiem, Masayą Aoyamą, zostaje „zainfekowana” przez DNA czerwonego irysetu i zamienia się w kocie stworzenie. Szybko dowiaduje się, że jest jedną z kilku wybranych dziewczyn, znanych jako „Mew Mews”, które mają DNA połączone z zagrożonym gatunkiem zwierząt i mają za zadanie chronić Ziemię przed zagrożeniem z innej planety. W walce przeciwko „alienom” i ich potworom, Chimera Anima, dziewczyny korzystają z magicznych przedmiotów i mocy.

Główne postacie:

 1. Ichigo Momomiya: Główna bohaterka serii, która zamienia się w Mew Ichigo. Jej DNA zostało połączone z czerwonym irysetem.
 2. Minto Aizawa: Jedna z Mew Mews, której DNA zostało połączone z błękitnym lorikeetem.
 3. Retasu Midorikawa: Inna z Mew Mews, której DNA zostało połączone z delfinem z rzędu płetwalokształtnych.
 4. Bu-Ling Huang: Mew Mew, której DNA zostało połączone z złotym lwem tamarinem.
 5. Zakuro Fujiwara: Ostatnia z Mew Mews, której DNA zostało połączone z szarym wilkiem.

Adaptacje:

 1. Anime: „Tokyo Mew Mew” doczekało się adaptacji anime, która miała swoją premierę w 2002 roku. Anime składa się z 52 odcinków i nieco różni się od mangi.
 2. Gry: Istnieje kilka gier wideo opartych na „Tokyo Mew Mew”, które zostały wydane na różne platformy, w tym Game Boy Advance i Nintendo DS.
 3. Sequele i Spin-Offy: Seria doczekała się sequelu pod tytułem „Tokyo Mew Mew à la Mode”, który skupia się na nowym członku zespołu, Berrym Shirayuki. Istnieją także różne spin-offy i nowele oparte na serii.

Tematyka: „Tokyo Mew Mew” łączy elementy magical girl, science fiction i romansu. Porusza także tematy takie jak ochrona środowiska i zagrożone gatunki zwierząt.

Ciekawostki

 1. Inspiracja Nazwy: Nazwa „Tokyo Mew Mew” jest grą słów. „Mew” jest onomatopeją dla miauczenia kota w języku angielskim, a także odnosi się do gatunku zwierząt, z którymi DNA bohaterek zostało połączone.
 2. Zmiana Nazw w Adaptacji: W amerykańskiej wersji anime, wiele postaci miało zmienione imiona. Na przykład, Ichigo Momomiya została przemianowana na Zoey Hanson.
 3. Inny Kierunek Anime: Anime „Tokyo Mew Mew” ma kilka różnic w stosunku do mangi, w tym różne zakończenie, co jest dość typowe dla adaptacji anime.
 4. Próba Stworzenia Spin-offu: Mia Ikumi, jedna z twórczyń mangi, stworzyła kiedyś pilotowy odcinek do spin-offu o nazwie „Tokyo Mew Mew in Love”, ale projekt ten nigdy nie został zrealizowany.
 5. Sequel: „Tokyo Mew Mew à la Mode” to sequel oryginalnej mangi, która skupia się na nowym członku zespołu, Berrym Shirayuki, a także na życiu pozostałych członków zespołu po zakończeniu oryginalnej serii.
 6. Adaptacja na Musical: „Tokyo Mew Mew” została zaadaptowana na musical w Japonii. Musical miał swoją premierę w 2020 roku.
 7. Nowa Seria: W 2020 roku ogłoszono, że „Tokyo Mew Mew” otrzyma nową serię anime zatytułowaną „Tokyo Mew Mew New”, która ma swoją premierę w 2022 roku.
 8. Różne Wersje: Manga „Tokyo Mew Mew” została przetłumaczona na wiele różnych języków i opublikowana na całym świecie.
 9. Konkurs: Przed stworzeniem „Tokyo Mew Mew”, Mia Ikumi wygrała konkurs mangowy zorganizowany przez wydawnictwo Kodansha, co prowadziło do stworzenia serii.
 10. Inspiracja dla Innych Dzieł: „Tokyo Mew Mew” miała wpływ na wiele innych dzieł w gatunku magical girl, w tym na takie serie jak „Pretty Cure”.
.pf-title{ display:none; } .tdi_55{ display:none; } .tdb-title-text{ display:none; }